Zamknij

Murański - Tańcula: Kiedy i o której godzinie walka Fame MMA 12?

20.11.2021 23:00
Murański - Tańcula kiedy walka na Fame MMA
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Jacek Murański - Arkadiusz Tańcula: GODZINA i DATA walki Fame MMA 12. Kiedy odbędzie się walka Murański - Tańcula? O której godzinie Murański zawalczy z Tańculą? Na Fame MMA 12 w miejsce Mateusza Murańskiego w oktagonie pojawi się jego ojciec, Jacek. Sprawdź godzinę walki Fame MMA 12 Murański Tańcula. Kiedy dojdzie do pojedynku?

Murański - Tańcula to walka, która elektryzuje fanów Fame MMA. Z początku z Arkadiuszem Tańculą walczyć miał Mateusz Murański. Przypomnijmy, że zawodnicy spotkali się ze sobą w maju. Wówczas w dwóch pierwszych rundach przeważał Tańcula, ale w trzeciej ledwo słaniał się na nogach. Wtedy do ataku ruszył Murański, ale nie zdążył znokautować rywala przed gongiem. Ostatecznie po jednogłośnej decyzji sędziów zwyciężył Tańcula, który był wycieńczony i nie mógł udzielić wywiadu.

- To są jakieś żarty. Zwycięzca nie może się podnieść? O co tu chodzi. Ja wygrałem tę walkę. Arka będą wynosić na noszach. W moim odczuciu ja tę walkę wygrałem. Werdykt mnie nie interesuje - mówił Murański.

Mateusz Murański zażądał rewanżu, do którego miało dojść na Fame MMA 12. Niestety, "Muran" doznał kontuzji, która wykluczyła jego udział w wydarzeniu. Gdy Arkadiusz Tańcula oczekiwał na przeciwnika w karcie walk, swoją kandydaturę zgłosił...ojciec Mateusza, Jacek Murański.

Murański - Tańcula: Kiedy walka? O której godzinie?

Walka Murański - Tańcula odbędzie się na zasadach w tzw. "rzymskiej klatce" o wymiarach 3x3 m. Pojedynek zaplanowano na pięć rund po dwie minuty. Zawodnicy powalczą w małych rękawicach.

Fame MMA 12 - KARTA WALK, WALKI, TRANSMISJA, PPV, ZAWODNICY, GODZINA 

Jacek Murański jest znany ze swoich występów w serialu "Na sygnale". Od roku jest o nim głośno w mediach społecznościowych, głównie za sprawą konfliktu z reżyserem Konradem Niewolskim. Za kulisami mówi się też o ewentualnym starciu Murańskiego z Marcinem Najmanem.

Murański - Tańcula: Godzina walki na Fame MMA 12

Murański - Tańcula na żywo odbędzie się w sobotę, 20 listopada. Walka na Fame MMA 12 rozpocznie się około godziny 0:15.

RadioZET.pl