Zamknij

High League sprowadza kolejną gwiazdę internetu. "Cesarz Narcyz" wystąpi na gali

05.07.2021 17:25
Cesarz Narcyz
fot. mat. pras.

High League - Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki: High League ogłosiła w poniedziałek, że Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki wystąpi na pierwszej, premierowej gali organizowanej przez Malika Montanę. Z kim zmierzy się "Cesarz Narcyz"? Kiedy odbędzie się jego walka?

High League przekonało do walki w MMA kolejną gwiazdę mediów społecznościowych. Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w oktagonie wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli „Cesarz Narcyz”.

High League: Gwiazda TikToka "Cesarz Narcyz" powalczy na pierwszej gali

Lublinianin szybko stał się jednym z najpopularniejszych tiktokerów w Polsce. Krótkie filmiki z jego udziałem obserwuje ponad 1,4 mln fanów, a niektóre z opublikowanych przez niego materiałów obejrzało nawet ponad dwa miliony widzów. Jego nagrania zdobyły ponad 57 milionów polubień.

„Cesarz Narcyz” jest również popularny na Instagramie. Tam śledzi go prawie ćwierć miliona osób. Gabriel Tadeusz Bystrzycki należy też do „Elita Check”, czyli projektu przypominającego słynną „Ekipę” czy „Team X”.

High League: Kiedy walka "Cesarza Narcyza"? Z kim zawalczy?

Nazwisko przeciwnika „Cesarza Narcyza” oraz data i miejsce pierwszej edycji High League zostaną ogłoszone wkrótce.

To dopiero jedna z pierwszych oficjalnych informacji dotyczących debiutanckiej gali High League. W karcie walk innymi potwierdzonymi uczestnikami są Aniela „Lil Masti” Bogusz, Lexy Chaplin, Josef Bratan i Piotr „czuuX” Czupryn. Wydarzenie odbędzie się jeszcze w wakacje, z udziałem publiczności.

Karta walk gali High League:

  • Lexy Chaplin vs TBA Aniela
  • „Lil Masti” Bogusz vs TBA
  • Piotr „czuuX” Czupryn vs TBA
  • Josef Bratan vs TBA
  • Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki vs TBA

RadioZET.pl/High League