Zamknij

Kolejna gwiazda zawalczy na gali High League. Fagata wejdzie do oktagonu

09.12.2021 18:23

Agata Fąk to kolejna celebrytka, która będzie walczyła na gali HIGH League. „Fagata”, członek Teamu X, wejdzie do oktagonu po raz pierwszy. Jej przeciwniczkę poznamy niebawem.

High League 2 - "Fagata". Agata Fąk na Gali High League w Krakowie
fot. materiały prasowe High League/ High League 2

Agata “Fagata” Fąk zadebiutuje w federacji HIGH League na gali, która odbędzie się 5 lutego w Tauron Arenie Kraków. „Fagata” to członek "Teamu X”, czyli zespołu celebrytów internetowych, którzy zamieszkali w jednym domu, w którym nagrywali filmy. Zawodniczka High League ma prawie milion obserwujących na Instagramie i ponad półtora miliona widzów w TikToku.

„Fagata” nagrywa też filmy na Youtube. „Fąk często wzbudza kontrowersje. Można być zatem pewnym, że również przy okazji jej pojedynków w High League nie zabraknie wielkich, niepowtarzalnych emocji. Nie ma wątpliwości, że jej debiutem będzie żyła cała Polska” - twierdzą organizatorzy gali.

High League. „pashaBiceps” zmierzy się z „Owcą”

Władze High League ogłosiły już, że w walce wieczoru na gali w Krakowie Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski zmierzy się z Michałem “Owcą” Owczarzakiem. Łącznie podczas gali HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków. „Gala nie będzie tylko wydarzeniem sportowym - to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo” – twierdzą organizatorzy.

Aktualna karta walk:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak
Agata “Fagata” Fąk vs TBA

loader

RadioZET.pl/PAB