Zamknij

Hardkorowy Koksu wraca do MMA. Zawalczy na gali HIGH League 3

19.04.2022 17:44
Robert Burneika
fot. Justyna ROJEK/East News

Robert Burneika znów zawalczy w MMA. Hardkorowy Koksu wystąpi na gali HIGH League 3, gdzie zmierzy się z Robertem "Roburem" Orzechowskim.

Hardkorowy Koksu wraca do MMA po pięcioletniej przerwie. Ostatni raz kibice mieli okazję oglądać go w klatce podczas gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie. Przegrał wtedy już w pierwszej rundzie. Wcześniej jednak odniósł dwa zwycięstwa. Najpierw (w 2012 roku) pokonał Marcina Najmana, a następnie Dawida Ozdobę.

Robert "Robur" Orzechowski to natomiast kolejny członek Warszawskiego Koksa, który wystąpi na HIGH League. Wcześniej kibice mogli oglądać walkę z udziałem Michała "Owcy" Owczarka. Dla "Robura" będzie to debiut w formule MMA. 34-letni zawodnik mierzy 180 centymetrów i waży 90 kilogramów. Nie ma zatem wątpliwości, że siła będzie po stronie Burneiki.

Hardkorowy Koksu vs Robert Orzechowski na HIGH League 3

Walka Robur vs Burneika odbędzie się oczywiście na zasadach MMA - bez limitu wagowego.

Kto jeszcze zawalczy podczas HIGH League? Ogłoszony został już pojedynek Marcina Dubiela z Alberto Simao. W klatce zaprezentuje się też Denis "Bad Boy" Załęcki. Jego rywal nie został jednak ogłoszony.

Gala HIGH League 3 i walka Robur vs Burneika już 4 czerwca w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

RadioZET.pl