Zamknij

Nie żyje 22-letnia gwiazda Netfliksa. Hejt przyczyną wielkiej tragedii?

23.05.2020 11:52
Hana Kimura nie żyje
fot. Instagram/Hana Kimura

Hana Kimura nie żyje. Gwiazda japońskiego wrestlingu i popularnego w Netfliksie show "Terrace House" zmarła w wieku 22 lat. Kimura prawdopodobnie nie radziła sobie z hejtem, jaki spadł na nią po ostatnich odcinkach serialu. Wskazują na to publikowane przez nią tuż przed śmiercią wpisy w mediach społecznościowych.

Hana Kimura wielką popularność zdobyła jako młoda gwiazda japońskiego wrestlingu. Wyróżniały ją nie tylko umiejętności, ale też charakterystyczne różowe włosy. Ponadto przez wielu uważana była za jedną z najatrakcyjniejszych przedstawicielek tej dyscypliny. Swoich sił Kimura spróbowała też w reality show. Była jedną z gwiazd netfliksowego "Terrace House" - programu, w którym szóstka nieznajomych dzieli wspólny dom w Tokio i tam szuka miłości.

Hana Kimura nie żyje. Była gwiazdą "Terrace House" na Netfliksie

Jak opisuje forbes.com, pierwsze obawy o życie Kimury pojawi się po tym, jak na swoim profilu na Instagramie zaczęła publikować niepokojące zdjęcia. - Na jednym z nich było widać cięcia na jej nadgarstku, co sugerowało, że samookaleczała się - czytamy. Do tego Kimura musiała zmagać się z wieloma krytycznymi komentarzami na swój temat. W jednym z wpisów na Twitterze sugerowała, że może popełnić samobójstwo.

- Blisko 100 szczerych opinii na mój temat każdego dnia. To mnie rani. Jestem martwa. Dziękuje, że miałam matkę. To było życie, w którym chciałam być kochana. Dziękuje każdemu, kto mnie wspierał. To było kochane. Jestem słaba, przepraszam. Nie chce być już człowiekiem - miała napisać 22-latka.

Zmarła Hana Kimura. 22-letnia japońska wrestlerka

Informację o jej śmierci przekazała federacja Stardom, w której Kimura występowała.

- Drodzy fani, jest nam bardzo przykro przekazać, że Hana Kimura nie żyje. Proszę bądźcie pełni szacunku i poświęćcie trochę czasu na przemyślenia. Pomódlcie się wraz z jej rodziną i przyjaciółmi. Prosimy o wsparcie w tym trudnym czasie - czytamy w komunikacie.

Póki co oficjalnie nie przekazano, jak doszło do śmierci Hany Kimury i co było jej przyczyną.

RadioZET.pl/forbes.com/AN