Zamknij

HIGH League: Kiedy i o której godzinie konferencja prasowa? Gdzie obejrzeć?

28.07.2021 17:35
HIGH League - konferencja prasowa
fot. Instagram/HIGH League

HIGH League - konferencja prasowa GODZINA, DATA: Kiedy i gdzie obejrzeć konferencję prasową przed pierwszą galą HIGH League? O której godzinie rozpoczyna się konferencja prasowa HIGH League? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się konferencja prasowa przed HL!

  1. HIGH League: Kiedy i o której godzinie konferencja prasowa przed galą? Gdzie obejrzeć?
  2. HIGH League: Kto powalczy na gali Malika Montany?
  3. HIGH League - KONFERENCJA PRASOWA: Kiedy i o której godzinie? Gdzie obejrzeć?

Do gali HIGH League jeszcze ponad miesiąc, ale pierwsze emocje przed show Malika Montany pojawią się już niebawem. W środę 28 lipca o godzinie 20:00 odbędzie się pierwsza konferencja prasowa HIGH League.

Jako miejsce konferencji wybrano Centrum E10 w Warszawie, a w roli prowadzącego wystąpi Arkadiusz "Pan" Pawłowski. Zawodników obserwował będzie również szef organizacji, słynny raper Malik Montana. Wszyscy będą mieli zatem powód, by zaprezentować się z jak najlepszej strony.

HIGH League: Kiedy i o której godzinie konferencja prasowa przed galą? Gdzie obejrzeć?

Podczas konferencji zasiądą kibice, którzy będą wspierać swoich ulubieńców. Wszystkie miejsca zostały już wyprzedane.

Wydarzenie będzie transmitowane za darmo w serwisie YouTube - na oficjalnym kanale High League.

Organizacja przygotowała liczne niespodzianki. Podczas ceremonii zostaną również odsłonięte ostatnie karty i niewiadome.

HIGH League: Kto powalczy na gali Malika Montany?

Tego samego dnia, w środę o godz. 12:00, ruszy sprzedaż PPV na galę High League, która odbędzie się 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie. Przypomnijmy, że w walce wieczoru zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0).

Niezwykle emocjonujące starcie zapowiadają też influencerka Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W pozostałych starciach powalczą raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji.

HIGH League - KONFERENCJA PRASOWA: Kiedy i o której godzinie? Gdzie obejrzeć?

Pierwsza konferencja prasowa przed premierową galą HIGH League odbędzie się w środę, 28 lipca, o godzinie 20:00, w Centrum E10 w Warszawie.

RadioZET.pl/HIGH League