Zamknij

HIGH League będzie konkurencją dla Fame MMA? Lil Masti dołącza do nowej federacji

17.03.2021 08:27
Lil Masti dołącza do HIGH League
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

HIGH League ma być nowym graczem na rynku freak fightów i realną konkurencją dla Fame MMA. Federacja założona przez rapera Malika Montanę ogłosiła już pierwszą gwiazdę - to znana właśnie z Fame MMA Lil Masti.

  • HIGH League to nowa federacja freak fighów w Polsce, mająca być konkurencją dla Fame MMA
  • Projekt założył raper Malik Montana
  • Pierwszą gwiazdą HIGH League została Aniela "Lil Masti" Bogusz, która jest skłócona z Fame MMA

HIGH League to nowy projekt freak fightów w Polsce. Federację założył raper Malik Montana, który - jak sam tłumaczył - otrzymywał liczne propozycje z innych organizacji, ale tak naprawdę żadnej z nich nie było na niego stać. - W moim odczuciu to były zwykłe ochłapy - mówił.

Czym ma być HIGH League? - Moja federacja w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie się kojarzyła z jakąś wschodnioeuropejską patologią. Chciałbym przede wszystkim, żeby to wszystko trzymało poziom - wyjaśniał. Dodał przy tym, że zależy mu na łączeniu dobrych walk z rozrywką. Nie sposób jednak nie zauważyć, że ten projekt w rzeczywistości bazuje na doświadczeniach prężnie rozwijającej się i mającej rzeszę fanów Fame MMA. Świadczy o tym m.in. pierwsza ogłoszona gwiazda. To Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti, która wystąpiła na gali Fame MMA 4. Wygrała wówczas z Martą "Linkimaster" Linkiewicz.

Lil Masti dołącza na HIGH League

- Słyszałam, że jest nowy gracz na mieście. Powitajcie nową królową - mówi na krótkim nagraniu opublikowanym na profilu HIGH League na Instagramie.

Jej obecność w projekcie Malika Montany nie jest niczym zaskakującym, bowiem Lil Masti jest skłócona z Fame MMA. Aniela Bogusz, znana także jako SexMasterka, postanowiła pozwać federację po tym, jak Michał “Boxdel” Baron zarzucił jej wygórowane oczekiwania finansowe i odrzucenie propozycji obrony tytułu. Sprawa ma dotyczyć naruszenia dóbr osobistych, a także opublikowania wrażliwych danych, w tym adresu zamieszkania.

Portal Pudelek.pl informuje, że Lil Masti ma otrzymać za walkę w HIGH League prawie milion złotych. Celebrytka nie skomentowała tych doniesień, zasłaniając się klauzulą poufności, ale przyznała, że Malik Montana dysponuje potężnym budżetem.

- Jeśli chodzi o HIGH League, to jestem pewna, że będzie to największa i prawdopodobnie jedyna realna konkurencja dla FAME. Znam nazwiska, jakie są zakontraktowane, wiem, kto stoi za organizacją i jakimi budżetami i zapleczem dysponują, wiec to się nie może nie udać. Cieszę się, że od dziś oficjalnie pracuję z ekipą takich profesjonalistów! Wyczekujcie mojej pierwszej walki dla HIGH jeszcze w tym półroczu - podkreśliła.

HIGH League kontra Fame MMA

Lil Masti nie jest jedyną osobą związaną wcześniej z Fame MMA, która zdecydowała się przejść do HIGH League. Wydarzenie promował też znany z prowadzenia pierwszych konferencji Fame MMA Pan Pawłowski.

Wojtek Gola, który prywatnie zna Mailka Montanę, zarzucił raperowi nieczyste zagrania i próbę podkupienia największych gwiazd Fame MMA.

Budowanie zainteresowania na polaryzacji może obu federacjom przynieść wymierne korzyści, co oznacza, że medialne gierki najpewniej będą się powtarzać. Z pewnością czeka nas ciekawy okres na rynku freak fightów w Polsce.

RadioZET.pl/pudelek.pl/cgm.pl