Zamknij

HIGH League: Trzy gale w 2022 roku. KIEDY? Znamy DATY i MIEJSCA

17.11.2021 18:29
HIGH League DATA, MIEJSCE
fot. Facebook/HIGH League

Federacja HIGH League ogłosiła daty trzech kolejnych gal, które odbędą się w 2022 roku. Przy okazji poznaliśmy też miejsca, w których odbędą się walki. Kiedy i gdzie kolejne gale HIGH League? Sprawdź wszystkie informacje.

HIGH League wraca już 5 lutego. Wtedy odbędzie się druga w historii gala tej federacji. Areną zmagań będzie Kraków. HIGH League 3 zaplanowano na 4 czerwca w Ergio Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Czwarta gala odbędzie się 17 września w Gliwicach.

- Konkretnie przepracowaliśmy ostatnie miesiące. Teraz z dumą możemy ogłosić wam termin i miasto nie jednej, ale aż trzech przyszłych gal HIGH League. Wracamy do was już na początku roku. Szykujcie się na prawdziwe bomby i jeszcze większe hity niż przy naszym debiucie - zapowiada szef ligi, Malik Montana.

HIGH League: KIEDY, GDZIE? DATA i MIEJSCE

  • HIGH League II - 5 lutego 2022, Kraków
  • HIGH League III - 4 czerwca 2022, Gdańsk/Sopot
  • HIGH League IV - 17 września 2022, Gliwice

Przypomnijmy, że pierwsza gala odbyła się 28 sierpnia w Ergo Arenie i osiągnęła ogromny sukces. Wszystkie bilety na wydarzenie zostały wyprzedane, a ponadto show uzyskało rekordowy wynik sprzedaży biorąc pod uwagę debiutanckie gale MMA na świecie. W klatce wystąpili m.in. Lexy Chaplin, Natalia "Natsu" Karczmarczyk, Ewa Brodnicka czy Bonus BGC.

RadioZET.pl/mat. pras.