Zamknij

HIGH League: Transmisja konferencji prasowej. Oglądaj na żywo - WIDEO

28.07.2021 17:34

HIGH League - TRANSMISJA konferencji prasowej: Oglądaj na żywo pierwszą konferencję przed galą MMA HIGH League. Stream online będzie dostępny za darmo. Już dziś zobaczymy pierwsze starcia, póki co na słowa, z udziałem Lexy, Natsu, Bonusa BGC czy Ewy Brodnickiej. Konferencja HIGH League - WIDEO na żywo na sport.radiozet.pl.

HIGH League - TRANSMISJA konferencji prasowej
fot. HIGH League/Instagram

HIGH League wkracza do świata sportów walki. Pierwsza gala nowej federacji odbędzie się już 28 sierpnia. Poprzedzi ją tradycyjna konferencja prasowa, podczas której bliżej poznamy uczestników, a także dowiemy się, jak będzie wyglądać pełna karta walk.

Wśród uczestników HIGH League jest mnóstwo postaci znanych z internetu i mediów społecznościowych. W walce wieczoru dojdzie do starcia Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk. Dla obu pań będzie to debiut w MMA. Ponadto zawalczy Bonus BGC, znany do tej pory z występów w Fame MMA. Ciekawie zapowiada się też walka Aniela "Lil Masti" Bogusz - Ewa Brodnicka.

loader

Konferencja prasowa HIGH League odbędzie się już w środę, 28 lipca, o godzinie 20.00. Wydarzenie odbędzie się w CENTRUM E10 w Warszawie, a poprowadzi je Arkadiusz "Pan" Pawłowski. To także postać znana z Fame MMA.

Konferencja HIGH League - TRANSMISJA. WIDEO NA ŻYWO

Warto dodać, że na konferencji pojawią się kibice. Transmisja konferencji HIGH League dostępna będzie na YouTube i na naszym portalu - właśnie w tym artykule.

HIGH League: aktualna KARTA WALK. Kto walczy?

  • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0)
  • Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
  • Adrian "Medusa" Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
  • Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-4) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (0-0)
  • Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-0)
  • Piotr "czuuX" Czupryn (0-0) vs TBA
  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak (0-0) vs TBA

RadioZET.pl