Zamknij

HIGH League: Transmisja konferencji prasowej. Oglądaj na żywo - WIDEO

28.07.2021 17:34
HIGH League - TRANSMISJA konferencji prasowej
fot. HIGH League/Instagram

HIGH League - TRANSMISJA konferencji prasowej: Oglądaj na żywo pierwszą konferencję przed galą MMA HIGH League. Stream online będzie dostępny za darmo. Już dziś zobaczymy pierwsze starcia, póki co na słowa, z udziałem Lexy, Natsu, Bonusa BGC czy Ewy Brodnickiej. Konferencja HIGH League - WIDEO na żywo na sport.radiozet.pl.

HIGH League wkracza do świata sportów walki. Pierwsza gala nowej federacji odbędzie się już 28 sierpnia. Poprzedzi ją tradycyjna konferencja prasowa, podczas której bliżej poznamy uczestników, a także dowiemy się, jak będzie wyglądać pełna karta walk.

Wśród uczestników HIGH League jest mnóstwo postaci znanych z internetu i mediów społecznościowych. W walce wieczoru dojdzie do starcia Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk. Dla obu pań będzie to debiut w MMA. Ponadto zawalczy Bonus BGC, znany do tej pory z występów w Fame MMA. Ciekawie zapowiada się też walka Aniela "Lil Masti" Bogusz - Ewa Brodnicka.

Konferencja prasowa HIGH League odbędzie się już w środę, 28 lipca, o godzinie 20.00. Wydarzenie odbędzie się w CENTRUM E10 w Warszawie, a poprowadzi je Arkadiusz "Pan" Pawłowski. To także postać znana z Fame MMA.

Konferencja HIGH League - TRANSMISJA. WIDEO NA ŻYWO

Warto dodać, że na konferencji pojawią się kibice. Transmisja konferencji HIGH League dostępna będzie na YouTube i na naszym portalu - właśnie w tym artykule.

HIGH League: aktualna KARTA WALK. Kto walczy?

  • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0)
  • Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
  • Adrian "Medusa" Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
  • Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-4) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (0-0)
  • Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-0)
  • Piotr "czuuX" Czupryn (0-0) vs TBA
  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak (0-0) vs TBA

RadioZET.pl