Zamknij

HIGH League - PPV: Ile kosztuje dostęp do gali? Gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA]

27.08.2021 08:00

HIGH League - PPV, CENA, TRANSMISJA, GDZIE OBEJRZEĆ. Transmisja i live stream z pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę. Gdzie obejrzeć, jak kupić i ile kosztuje dostęp do gali HIGH League? CENA PPV - sprawdź szczegóły.

HIGH League PPV CENA
fot. HIGH League/Facebook

HIGH League - PPV. Pierwsza gala HIGH League odbędzie się 28 sierpnia 2021 roku w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Wydarzenie firmowane jest przez założyciela organizacji, rapera Malika Montanę, a wśród bohaterów zobaczymy byłych zawodników znanych m.in. z Fame MMA. W walce wieczoru zaprezentują się popularne influencerki - Lexy Chaplin i Natalia "Natsu" Karczmarczyk.

Karta walka HIGH League obejmuje osiem pojedynków. Poza wspomnianymi paniami, wcześniej w klatce zaprezentują się również Aniela "Lil Masti" Bogusz oraz była mistrzyni świata w boksie zawodowym Ewa Brodnicka. Kibice sportów walki mogą także kojarzyć Piotra "Bonusa BGC" Witczaka.

HIGH League - CENA PPV: gdzie obejrzeć galę?

Na konferencji prasowej zorganizowanej 23 sierpnia w teatrze Roma organizatorzy robili bardzo wiele, by "podbić" zainteresowanie wydarzeniem. Malik Montana obraził Lexy Chaplin i Natsu, Carlitao sprowokował Big Jacka, wskutek czego ten drugi uderzył przeciwnika, a Josef Bratan wymierzył cios głową w Cesarza Narcyza.

Montana wyjaśnił ponadto, że HIGH League nie kopiuje pomysłów Fame MMA, a to raczej konkurencja ściąga idee z zagranicznych gal.

Gala HIGH League - PPV: gdzie transmisja? Gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA, ONLINE, STREAM]

Transmisja gali HIGH League będzie możliwa jedynie w systemie PPV. Koszt jednorazowego dostępu wynosi 24,99 zł. Zakupu można dokonać za pośrednictwem strony organizacji Malika Montany. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20.

loader

RadioZET.pl/pudelek.pl/HIGH League