Zamknij

Karta walk HIGH League: Kto walczy na pierwszej gali Malika Montany?

27.08.2021 08:00
Karta walk HIGH League
fot. HIGH League/Instagram

HIGH League - KARTA WALK. Kto będzie walczył na pierwszej gali federacji stworzonej przez rapera Malika Montanę? Kto pojawi się w klatce i jak wygląda zestawienie par? Sprawdź KARTĘ WALK gali HIGH League, która odbędzie się już 28 sierpnia.

HIGH League - KARTA WALK. Federacja HIGH League przygotowuje się do premierowej gali, która odbędzie się w sobotę 28 sierpnia w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Założycielem projektu mającego skutecznie zagrozić bijącej rekordy popularności FAME MMA jest raper Malik Montana.

- Pomysł narodził się z tego, że dostawałem propozycje walk. Propozycje te były za pieniądze, które w moim odczuciu są zwykłymi ochłapami. Idąc tym tokiem myślenia, że żadną z tych federacji nie było na mnie stać, pomyślałem sobie, że założę własną - mówił w marcu Montana. Kto będzie walczył na historycznej gali?

KARTA WALK HIGH League - kto walczy?

Karta walk gali HIGH League jest systematycznie wzbogacana o kolejne nazwiska. W walce wieczoru zobaczymy dwie popularne influenserki - Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk. W klatce zaprezentują się także Piotr "czuuX" Czupryn, Josef Bratan i Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki.

Pierwszą z ogłoszonych gwiazd była jednak znana z FAME MMA Aniela "Lil Masti" Bogusz. W MMA stoczyła już dwie walki o obie wygrała - w debiucie pokonała Martę Linkiewicz, a nasępnie potrzebowała 17 sekund, by na gali FEN 34 uporać się z Adrianną "Flychanelle" Śledź.

Karta walk gali High League:

  • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0)
  • Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
  • Adrian "Medusa" Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
  • Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-4) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (0-0)
  • Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-0)
  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak (0-0) vs Sebastian "Bunio" Szabunio (0-0) vs Łukasz "Yoczook" Walaszek (0-0)
  • Jakub "Carlito" Olewiński (0-0) vs Maciej "Big Jack" Jarema (0-0)
  • Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław "Kolar" Kolarczyk (0-0)

RadioZET.pl/fakt.pl