Zamknij

HIGH League: Kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się pierwsza gala?

27.08.2021 08:00
HIGH League
fot. HIGH League/Instagram

HIGH League - DATA i MIEJSCE pierwszej gali organizacji założone przez Malika Montanę. Sprawdź, kiedy i gdzie odbędzie się premierowa gala spod szyldu HIGH League.

HIGH League - DATA i MIEJSCE GALI. Malik Montana i stworzona przez niego HIGH League odkrywa kolejne karty przed zbliżającą się premierową galą. Kilka dni temu poinformowano, że jednym z bohaterów będzie popularny tiktoker Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki, a w czwartek ogłoszono walkę wieczoru. Zmierzą się w niej czołowe polskie influencerki Lexy Chaplin i Natalia "Natsu" Karczmarczyk.

Jedną z gwiazd HIGH League będzie ponadto znana z występów w FAME MMA Aniela "Lil Masti" Bogusz.

HIGH League - co to jest?

- Moja federacja w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie się kojarzyła z jakąś wschodnioeuropejską patologią. Chciałbym przede wszystkim, żeby to wszystko trzymało poziom, aby dostarczało wam rozrywkę i wszystko się trzymało w takiej estetyce, w jakiej mnie znacie - mówił raper Malik Montana w chwili powstania organizacji.

HIGH League ma być alternatywą dla święcącej triumfy i bijącej rekordy popularności FAME MMA, w której występują celebryci, gwiazdy internetu, patostreamerzy czy byli bądź obecni zawodnicy kojarzeni ze sportami walki, m.in. Marcin Najman czy Popek.

HIGH League - kiedy pierwsza gala? [DATA, MIEJSCE]

Gala HIGH League odbędzie się 28 sierpnia w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. W wydarzeniu weźmie udział publiczność. Bilety są już w sprzedaży.

RadioZET..pl/materiały prasowe HIGH League/cgm.pl