Zamknij

HIGH League 2 : Kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się druga gala?

29.08.2021 17:56
HIGH League 2 DATA MIEJSCE GODZINA Kiedy gdzie i o której druga gala
fot. High League/Facebook

HIGH League - DATA i MIEJSCE drugiej gali organizacji założonej przez Malika Montanę. Sprawdź, kiedy i gdzie odbędzie się  druga gala spod szyldu HIGH League.

HIGH League 2 - DATA i MIEJSCE GALIMalik Montana i stworzona przez niego HIGH League zadebiutowały w sobotę 28 sierpnia. Organizatorzy już zaczęli ogłaszać nazwiska zawodników, którzy powalczą na kolejnej imprezie. Choć cała karta walk nie jest jeszcze znana, to wiemy już m.in. że do klatki wejdzie jeden ze słynnych polskich youtuberów - Nortber 'Dis' Gierczak. 

Z propozycjami walk wychodzili też zawodnicy biorący udział w High League. Bonus BGC zdradził, że chciałby walki z Marcinem Najmanem, a kolejnego pojedynku domagał się też Kamil Kossakowski.

HIGH League - co to jest?

- Moja federacja w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie się kojarzyła z jakąś wschodnioeuropejską patologią. Chciałbym przede wszystkim, żeby to wszystko trzymało poziom, aby dostarczało wam rozrywkę i wszystko się trzymało w takiej estetyce, w jakiej mnie znacie - mówił raper Malik Montana w chwili powstania organizacji.

HIGH League ma być alternatywą dla święcącej triumfy i bijącej rekordy popularności  FAME MMA, w której występują celebryci, gwiazdy internetu, patostreamerzy czy byli bądź obecni zawodnicy kojarzeni ze sportami walki, m.in. Marcin Najman czy Popek.

HIGH League 2 - kiedy druga gala? [DATA, MIEJSCE]

Nie wiadomo jeszcze kiedy odbędzie się gala HIGH League 2. Gdy organizatorzy imprezy podadzą datę, zaktualizujemy ten artykuł. 

RadioZET..pl/materiały prasowe HIGH League/cgm.pl