Gromda: Walki na gołe pięści: Cena PPV, uczestnicy, data [SZCZEGÓŁY GALI]

06.06.2020 18:03
Gromda
fot. Shutterstock

Gromda Fight Club: Walki na gołe pięści - kiedy pierwsza gala, kto weźmie udział, co jest do wygrania i ile kosztuje dostęp do transmisji PPV? Sprawdź szczegóły przed galą Gromda Fight Club: Walki na gołe pięści.

Gromda to wspólny projekt Mariusza Grabowskiego z Tymes Boxing Promotions i Mateusza Borka z MB Promotions. Przed kilkoma dniami były dziennikarz Polsatu Sport podpisał umowę z TVP Sport, w ramach której stacja w ciągu trzech najbliższych lat pokaże 18 gal bokserskich. Nowego przedsięwzięcia Borka i Grabowskiego w telewizji nie obejrzymy - transmisja będzie dostępna tylko w internecie na oficjalnej stronie Gromdy.

Gala Gromda Fight Club: Walki na gołe pięści odbędzie się w sobotę 6 czerwca. Początek zaplanowano na godz. 20. Wydarzenie będzie można obejrzeć w sieci za pośrednictwem strony gromda.tv, ale dostęp do transmisji będzie płatny.

Gromda - PPV: Cena, jak wykupić dostęp, transmisja gali

W przeciwieństwie do transmisji PPV realizowanych przez KSW czy FEN, koszt dostępu do Gromdy będzie znacznie tańczy, na co wpływ ma z pewnością amatorsko-zawodowy charakter gali i fakt, że walki na gołe pięści dopiero debiutują na polskim rynku.

Cena PPV gali Gromda Fight Club wynosi tylko 19,99. Aby wykupić dostęp, należy wejść na stronę gromda.tv i dokonać płatności zgodnie z zawartymi informacjami.

Gromda - uczestnicy pierwszej gali [KARTA WALK]

- Minimalny wiek to 21 lat, ale sporo mamy zawodników w najlepszym wieku dla sportowców – ok. 30 lat. Jak wspomniałem, zgłosili się amatorzy i zawodowcy, są trenerzy personalni, ale też mechanicy samochodowi czy kierowcy tirów. To pokazuje, że wielu ludzi pasjonuje się boksem, chce pokazać się szerszej publiczności, a przy okazji powalczyć o okazałą nagrodę. Gromda stwarza możliwość zaistnienia w sporcie dotąd znanym głównie w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii. A może znajdziemy perełki, które powalczą także w boksie zawodowym? – mówił niedawno Grabowski.

Kto powalczy na gali Gromda Fight Club: Walki na gołe pięści? Wśród uczestników pierwszego tego typu wydarzenia są: Gromda Fight Club: Walki na gołe pięści są: Łukasz "Brodacz" Załuska, Vasyl Halych, Norbert "Lodówa" Rozenbajgier, Michał "Kickboxer" Bławdziewicz, Konrad "Ruski" Podemniak, Krystian "Tyson" Kuźma czy Paweł "Bizer" Dziuba oraz Piotr "Capo" Półchłopek, który zastąpi kontuzjowanego Jarka "Dzidziusia" Juchnera.

Będzie to pierwsza część turnieju. Łącznie w zawodach wystąpi 16 zawodników.

Gromda - zasady, nagrody

"Areną będzie mały ring o wymiarach 4x4 metry, który będzie predestynował mocno ofensywnych fighterów, nastawionych na nokauty. Ucieczka od wymian ciosów nie wchodzi w grę. Rywalizacja cios za cios dzięki GROMDZIE nabierze nowego znaczenia" - czytamy na stronie Gromdy.

Walka możliwa będzie tylko w stójce. Wszystkie pojedynki będą rozgrywane na dystansie czterech rund po dwie minuty, a jeśli po ostatnim gongu żaden bokser się nie podda, wówczas dojdzie do dogrywki, którą może wygrać tylko jeden i nie na punkty...

Do wygrania w turnieju jest 100 tysięcy złotych. Po każdej z gal przyznawany będzie bonus w wysokości 10 tysięcy złotych za najlepszą walkę. Pojedyncze zwycięstwo wyceniono na 2 tys. złotych.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Gromda