Zamknij

Gromda 6: TRANSMISJA TV i online PPV. Gdzie oglądać walki na żywo?

17.09.2021 17:28
Gromda 6 transmisja TV online
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Gromda 6: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć galę na gołe pięści? Czy Gromda 6 będzie transmitowana w telewizji? Na jakim kanale oglądać galę Gromda 6? Jak kupić PPV? Sprawdź najważniejsze informacje przed szóstą edycją gali.

Gromda 6: transmisja TV i online. Czas na szóstą edycję gali, na której kibice będą mogli obserwować emocjonalne pojedynki na gołe pięści. O ile poznaliśmy już kilku uczestników wydarzenia, tak pełna obsada zostanie ogłoszona na około dobę przed startem.

Fani mogą być pewni, że w ringu zobaczą triumfatorów poprzednich edycji: Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego, który zmierzy się z Vasylem "Vasylem" Halychem. Zawodnicy powalczą o 100 tysięcy złotych. Przegrany otrzyma jedynie 20 tysięcy.

Gromda to starcia zawodników, gdzie każda para rozgrywa walki w formule czterech rund, a każda z nich trwa po dwie minuty. Jeżeli do tego czasu nie nastąpił nokaut, pięściarze walczą dalej, aż jeden z nich nie będzie w stanie kontynuować rywalizacji.

Gromda 6: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć galę na żywo?

W Gromdzie 6 weźmie udział ośmiu zawodników, którzy zostaną podzieleni na pary, tworząc ćwierćfinały. Wygrywa ten, kto przebrnie przez ćwierćfinał, półfinał i finał. W szóstej edycji kibice zobaczą m.in. Bartłomieja "Kruszynę" Bielasa i Karola "King Konga" Grzesiuka. Nie zabraknie również debiutantów: Michała "Bułę" Bańbułę i Marcina "Wąskiego" Kunikowskiego.

Gromda 6 na żywo odbędzie się w piątek, 17 września. Galę będzie można obejrzeć jedynie za pośrednictwem PPV. Dostęp do wydarzenia fani uzyskają na stronie gromda.pl. Po wejściu na stronę główną należy wejść w zakładkę "Kup PPV" i wykupić dostęp, którego koszt wyniesie około 20 złotych.

RadioZET.pl/mmarocks.pl