Zamknij

240-kilogramowy bloger walczył z kobietą. Absurdalna walka w Rosji

30.11.2020 11:19
Grigorij Czistiakow i Darina Madziuk
fot. Twitter

Grigorij Czistiakow wziął udział w niecodziennej walce. Przeciwnikiem 240-kilogramowego blogera była ważąca zaledwie 63 kilogramy Darina Madziuk.

W Rosji jak i na całym świecie pojawiają się coraz to nowsze pomysły na organizację różnych gal w sportach walki. Jedną z nich są starcia na gołe pięści, które zadebiutowały w USA. Ta moda dotarła również do Polski, gdzie powstały trzy federacje: Genesis, Gromda i Wotore.

Rosjanie chcieli pójść o krok dalej od Amerykanów i wpadli na pomysł, który zszokował kibiców na całym świecie. Kilka dni temu na gali „Our Business” w oktagonie stanął Grigorij Czistiakow. 240-kilogramowy bloger stoczył pojedynek z…kobietą. Darina Madziuk, zawodniczka wagi koguciej podjęła rękawice mimo różnicy 177 kilogramów. Kobieta stawiła czoła wyzwaniu i nieoczekiwanie pokonała rywala.

Z początku Czistiakow naciskał na rywalkę, ale ta najpierw go zmęczyła, potem przewróciła i zaczęła zasypywać gradem ciosów. Ostatecznie bloger nie wytrzymał naporu i odklepał. Po walce zapowiedział, że schudnie, rozpocznie treningi i zacznie prowadzić zdrowszy tryb życia.

RadioZET.pl/sport.pl