Zamknij

Głowacki vs Okolie: Kiedy i o której godzinie walka? DATA, GODZINA

18.03.2021 08:10
Głowacki vs Okolie: GODZINA
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Głowacki vs Okolie: GODZINA, DATA. Kiedy i o której godzinie obejrzeć walkę Krzysztofa Głowackiego o pas federacji WBO w wadze junior ciężkiej? DATA i GODZINA pojedynku Krzysztof Głowacki vs Lawrence Okolie.

  • Krzysztof Głowacki zmierzy się z Lawrencem Okolie'm w walce o pas federacji WBO w wadze junior ciężkiej
  • Będzie to drugiej podejście do tego pojedynku - pierwsze zostało odwołane przez zakażenie koronawirusem u Polaka
  • Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się walka Głowacki vs Okolie [GODZINA, DATA]

Głowacki vs Okolie: GODZINA, DATA. Krzysztof Głowacki powróci do ringu po blisko dwuletniej przerwie. W czerwcu 2019 roku po pamiętnej, skandalicznej walce przegrał z Mairisem Briedisem w półfinale World Boxing Super Series i od tamtego czasu nie pojawiał się między linami. Zrobiłby to w grudniu, ale na przeszkodzie stanęła mu pandemia COVID-19.

Pierwotnie walka Głowacki vs Okolie miała się odbyć 12 grudnia 2019 roku. Przed wylotem do Wielkiej Brytania Polak przeszedł jednak testy na koronawirusa, a te dały wynik pozytywny. Pojedynek został więc odwołany, a Okolie finalnie zmierzył się z Nikodemem Jeżewskim.

Głowacki vs Okolie: GODZINA i DATA: Kiedy i o której walka?

Krzysztof Głowacki (31-2) zapewnia, że jest świetnie przygotowany, wierzy w swoją psychikę oraz w większe doświadczenie i jest dobrej myśli przed konfrontacją z niepokonanym 28-letnim Brytyjczykiem (15-0).

Głowacki - Okolie: Transmisja. Gdzie obejrzeć walkę w TV i ONLINE?

- Jestem silniejszym i lepszym pięściarzem. Wiele przeszedłem, ale z silną psychiką trzeba się urodzić. Ja to mam, on natomiast w trudnych momentach nigdy nie był i nie wie, jak to jest - mówił w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Głowacki vs Okolie: o której walka? [GODZINA]

Walka Krzysztof Głowacki vs Lawrence Okolie odbędzie się 20 marca ok. godz. 23.

RadioZET.pl/Onet