Zamknij

Głowacki vs Briedis: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć walkę o pas WBO?

Krzysztof Sobczak
15.06.2019 20:45
Głowacki vs Briedis
fot. Xinhua News/East News

Walka Krzysztof Głowacki vs Mairis Briedis na żywo w tv i online. Stawką pojedynku będzie awans do finału World Boxing Super Series, milion dolarów oraz pas federacji WBO w wadzie junior ciężkiej. Sprawdź, gdzie, kiedy i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć walkę Głowacki vs Briedis.

Zagłosuj

Kto wygra walkę?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

W starciu Głowacki vs Briedis Polak będzie bronił mistrzostwa federacji WBO. W ostatniej chwili z nieznanych powodów federacja WBC wycofała swój pas.

Walka odbędzie się na terenie rywala. Głowacki przeciwnika docenia, ale nie ma mowy o strachu. - Briedis to bardzo dobry, wyszkolony i silny bokser. Ja jednak koncentruję się wyłącznie na swoich mocnych stronach. Nie zwykłem mówić za dużo o rywalach, to nie w moim stylu. Walka na wyjeździe nie stanowi dla mnie problemu, tym bardziej, że wielu moich rodaków zasiądzie na trybunach i będzie mnie dopingować. Jest moja dziewczyna, mój brat i wielu znajomych z Wałcza. Briedis jest tu prawdziwym bohaterem, atmosfera będzie gorąca, ale nie zwracam na takie rzeczy większej uwagi - dodał polski pięściarz.

Głowacki vs Briedis: Gdzie obejrzeć walkę - transmisja tv i online

Walka Krzysztof Głowacki vs Mairis Briedis odbędzie się w sobotę 15 czerwca o godz. 23. Transmisja TV już od godz. 21:15 w TVP Sport oraz online na stronie sport.tvp.pl. Retransmisja wydarzenia o północy w TVP 1.

RadioZET.pl/bokser.org/KS