Zamknij

Głowacki Okolie Transmisja w TV i online stream Gdzie obejrzeć

18.03.2021 08:40
Głowacki vs Okolie: transmisja
fot. Edijs Palens/Xinhua News/East News

Głowacki vs Okolie. TRANSMISJA walki o pas mistrzowski federacji WBO w wadze junior ciężkiej. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie oglądać starcie Krzysztof Głowacki vs Lawrence Okolie. Walka w TV i stream online w internecie.

  • Walka Krzysztof Głowacki vs Lawrence Okolie odbędzie się 20 marca w Londynie
  • Stawką pojedynku będzie pas federacji WBO w wadze junior ciężkiej
  • Sprawdź szczegóły transmisji: kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć walkę Głowacki vs Okolie

Walka Głowacki vs Okolie pierwotnie była zaplanowana na 12 grudnia 2020 w Londynie. Na kilka dni przed walką polski pięściarz otrzymał jednak pozytywny wynik testu na koronawirusa i musiał poddać się kwarantannie. Finalnie Lawrence Okolie i tak zmierzył się z zawodnikiem znad Wisły, ale nie z "Główką", a z Nikodemem Jeżewskim. Stawką był pas WBO International.

Pojedynek był kuriozalny. Polak z trudem utrzymywał równowagę, chwiał się na nogach, a jego sytuację pogarszały liczne ciosy na wątrobę. W rezultacie sędzia przerwał walkę w drugiej rundzie, chroniąc w ten sposób zdrowie Jeżewskiego.

Głowacki vs Okolie w telewizji i live stream online

Teraz już nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, by doszło do pojedynku o wakujący pas federacji WBO w wadzie junior ciężkiej. Wcześniej dzierżył go Mairis Briedis, który przeszedł do wagi ciężkiej.

Głowacki vs Okolie: Kiedy i o której walka o pas federacji WBO? [DATA, GODZINA]

Głowacki jest pewny swego i liczy, że pokona Okoliego.

- On nie ma doświadczenia. Nie był w trudnych momentach, nie wie, jak to jest. Psychika. Psychika będzie kluczem! Myślę, że jestem silniejszy. Nie chodzi o doświadczenie, po prostu jestem silniejszym i lepszym pięściarzem. Wiele przeszedłem, ale z silną psychiką trzeba się urodzić. Ja to mam. Idę do przodu, nie poddaję się, a tego się nie da wypracować. Myślę, że na początku będzie chciał się ze mną bić. Nie chcę zdradzać taktyki, zobaczycie w ringu - powiedział Głowacki w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Dla Krzysztofa Głowackiego będzie to pierwsza walka od czerwca 2019 roku, gdy po skandalicznym pojedynku przegrał z Briedisem.

Głowacki vs Okolie: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i ONLINE

Walka Krzysztof Głowacki vs Lawrence Okolie odbędzie się 20 marca ok. godz. 23 czasu polskiego i na ten moment nie będzie można obejrzeć jej w polskiej telewizji. Transmisja będzie dostępna jedynie na płatnej platformie DAZN. Koszt to 7,99 zł za miesiąc.

RadioZET.pl/Przegląd Sportowy/mmarocks.pl