Zamknij

Instagram usunął nagie zdjęcie Giny Carano. Opublikowała nowe, ocenzurowane

01.07.2020 17:26
Gina Carano
fot. Gina Carano/Instagram

Gina Carano, była zawodniczka MMA, a obecnie aktorka znana m.in. z "Deadpoola" oraz "Szybkich i wściekłych 6", opublikowała na Instagramie nagie zdjęcie. Administratorzy fotografię usunęli, ale 38-latka znalazła sposób, by obejść regulamin - sama ją ocenzurowała.

Gina Carano jest jedną z legend MMA. Jej kariera rozpoczęła się na długo przed boomem na kobiece walki w klatce - już w 2009 roku stoczyła pojedynek o pas federacji Strikeforce w kategorii piórkowej, który przegrała z Cris Cyborg i postanowiła porzucić sport na rzecz aktorstwa. UFC dopiero cztery lata później dopuściła do rywalizacji panie.

Przeszłość 36-latki w mieszanych sztukach walki chętnie wykorzystywana jest przez producentów, którzy obsadzają ją w roli bohaterek filmów akcji. Zagrała m.in. w "Ściganej", "Człowieku mafii", "Kickbokserze. Zemsta", "Szybkich i wściekłych 6" czy w "Deadpooolu".

NAGIE ZDJĘCIE Giny Carano [FOTO]

Gina Carano jest też aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio naraziła się jednak administratorom Instagrama, którzy usunęli jej nagie zdjęcie. "Uważam wolność za seksowną. Uważam wolność za tak seksowną, że nawet nie potrafię ci tego wyjaśnić. Budzisz się każdego dnia i czujesz, że możesz zrobić wszystko" - napisała w opisie do tamtej fotografii. To słowa Prince'a z wywiadu udzielonego NME w 1996 roku.

Cytat cytatem, ale polityka Instagrama nie zezwala na epatowanie nagością. Nawet jeśli fotografia Carano była przyciemniona, administratorzy uznali, że łamie ona regulamin. W odpowiedzi była zawodniczka MMA postanowiła jeszcze raz "wrzucić" to zdjęcie, tym razem ocenzurowane.

"Namaluj sztukę, którą chcesz zobaczyć. Zacznij biznes, który chcesz prowadzić. Graj muzykę, jaką chcesz usłyszeć. Napisz książkę, jaką chcesz przeczytać. Zbuduj rzeczy, jakie chcesz używać. Zrób robotę, jaką chcesz, by była wykonana. Zanim skontrolują wszystko, co jemy, czym oddychamy, co mówimy, co myślimy i robimy. Wolność (artystyczna?)" - wyznała wyraźnie zaskoczona działaniami administratorów Instagrama.

RadioZET.pl