Zamknij

Gigantyczny skandal na Fame MMA. Marcin Wrzosek zaatakował kibica

21.11.2021 11:09
Marcin Wrzosek
fot. Twitter/FreakInfo_/screen

Do ogromnego skandalu doszło po przegranej walce Marcina Wrzoska z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim a gali Fame MMA 12. Zdenerwowany po porażce "Polish Zombie" zaatakował jednego z kibiców. Zawodnik nabrał w tej sprawie jednak wody w usta.

Walka Kasjusza Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem na gali Fame MMA 12 od początku miała dostarczyć wielkich emocji i tak też było. Co prawda żaden z nich nie wygrał przed czasem, ale w pojedynku padła olbrzymia ilość ciosów z obu stron. Ostatecznie sędziowie jednogłośnie zdecydowali, że w klatce lepszy był "Don Kasjo".

Werdykt mocno zirytował Wrzoska, który twierdzi, że to on był lepszy w tym starciu bokserskim. Po wyjściu z oktagonu "Polish Zombie" stracił panowanie nad sobą i wszystko wskazuje na to, że będzie miał z tego tytułu poważne problemy.

Gigantyczny skandal na Fame MMA. Marcin Wrzosek zaatakował kibica [WIDEO]

Gdy Wrzosek zaczął się kierować w stronę szatni, na trybunach zawrzało. Jeden z kibiców musiał dotkliwie obrazić zawodnika, gdyż ten nagle energicznie wyrwał się ochroniarzom i ruszył w jego stronę. Do sieci trafiło nagranie, które potwierdza, że "Polish Zombie" uderzył mężczyznę.

Podczas spotkania z dziennikarzami próbowano wyciągnąć od 34-latka komentarz ws. pobicia kibica, jednak zawodnik nie chciał wypowiadać się na ten temat:

- Nie pamiętam - rzucił krótko Wrzosek.

W portalach społecznościowych krąży wiele plotek na ten temat. Niektóre z nich mówią, że pobita przez zawodnika osoba trafiła po tej awanturze do szpitala. To jednak niepotwierdzone informacje.

RadioZET.pl