Zamknij

Gervonta Davis miał wypadek samolotowy. Cudem uniknął śmierci

22.08.2021 10:24
Gervonta Davis
fot. FR39342 AP/Associated Press/East News

Gervonta Davis miał wypadek samolotowy. Maszyna zaraz po starcie runęła na ziemię. Mistrz świata w boksie miał olbrzymie szczęście, wychodząc cało z tego zdarzenia.

Gervonta Davis przeżył chwile grozy i może mówić o wielkim szczęściu. Mistrz świata postanowił udać się w podróż swoim prywatnym samolotem. Kiedy maszyna wzbiła się w powietrze, w pewnym momencie runęła na ziemię. Na szczęście samolot nie wzbił się na tyle wysoko, aby doszło do tragedii.

Pięściarz zaraz po wypadku rozpoczął transmisję na żywo na swoim profilu na Instagramie, tłumacząc, co się stało. - Dla wszystkich, którzy chcą latać prywatnie, myślę, że to koniec. Będę jechał autem albo łapał pociąg - mówił 26-latek. Serwis TalkSport.com donosi, że poza rozbitym samolotem na nagraniu można dostrzec płonący silnik.

Wypadek samolotu Gervonta Davisa. Pięściarz cudem uniknął śmierci

Gervonta Davis jest mistrzem świata WBA w kategorii superlekkiej i lekkiej. Na swoim koncie ma 25 wygranych walk, a w 24 z nich triumfował przed czasem. Jego ostatnim pojedynkiem było czerwcoe starcie z Mario Barriosem, którego pokonał przez nokaut techniczny.

RadioZET.pl