Zamknij

Genesis: Różal - Barnett. O której godzinie walka Marcina Różalskiego?

23.10.2020 08:43
Genesis, Różal - Barnett GODZINA
fot. mat. pras. KSW

Genesis stanie pod znakiem walki Różalski - Barnett. O której godzinie odbędzie się ten pojedynek? Sprawdź wszystkie informacje na temat walki Marcina Różalskiego w Genesis, która będzie pojedynkiem wieczoru. Różalski vs Barnett: GODZINA.

Marcin Różalski wraca w wielkim stylu. Legendarny polski zawodnik MMA tym razem wystąpi jednak w zupełnie nowej formule - walce na gołe pięści. Były mistrz federacji KSW w wadze ciężkiej zmierzy się z Joshem Barnettem - amerykańskim zawodnikiem MMA i wrestlerem, byłym mistrzem UFC w wadze ciężkiej. Starcie Różal vs Barnett będzie walką wieczoru gali Genesis.

Różalski wraca do sportów walki po długiej przerwie. Ostatni raz walczył w kwietniu 2018 roku w kick-boxingu. Wielu myślało, że nie zobaczy go już w ringu. Jak przyznaje jednak on sam, nie wyobraża sobie życia bez walki, choć zdaje sobie sprawę z tego, że w wieku 42 lat ma już ograniczone możliwości.

Genesis: Transmisja walki Różalski - Barnett. Gdzie obejrzeć?

Genesis: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć walki na gołe pięści?

- Doszedłem do granicy, gdzie się zaczyna regres. Ja tego nie chcę. Nie potrafię się z tym pogodzić - mówił. - Nie ma elastyczności, nie ma szybkości. Techniki, które kiedyś wykonywałem z luzu, sprawiają mi problem, nie mogę ich wykonać. Ciężko mi to zaakceptować - podkreślał przed walką z Barnettem na Genesis.

Marcin Różalski przez lata zapracował sobie na status legendy nie tylko polskiego MMA, ale sportów walki ogólnie. Jego największym sukcesem jest zdobycie mistrzowskiego pasa KSW wagi ciężkiej po zwycięstwie nad Fernando Rodriguesem Jr. Był także mistrzem świata organizacji ISKA z 2007 i WKA z 2008 w formule K-1.

Genesis: Jak i gdzie kupić PPV gali KSW Różalski vs Barnett? Jaka cena?

Genesis: GODZINA walki Różalski - Barnett. O której godzinie?

Walka Różal - Barnett: GODZINA. O której godzinie walka wieczoru Genesis? Gala rozpocznie się o godzinie 20.00. Z racji tego, że przed walką Różalski - Barnett dojdzie do sześciu innych starć, obaj panowie najprawdopodobniej wejdą do ringu około godz. 22.30.

Transmisja Genesis i walki Różal - Barnett tylko w PPV.

Gala KSW Genesis na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN