Zamknij

Genesis: Jak i gdzie kupić PPV gali KSW Różalski vs Barnett? Jaka cena?

23.10.2020 08:45
Genesis PPV CENA
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Genesis - gala KSW: PPV. Jak i gdzie kupić dostęp do transmisji PPV nietypowej gali KSW? Transmisja Genesis będzie dostępna tylko w systemie pay-per-view - gdzie kupić, ile kosztuje? Sprawdź niezbędne informacje.

Genesis to nowa propozycja federacji KSW. Uczestnicy będą walczyli w kwadratowej klatce na gołe pięści i łokcie, a bohaterami pierwszej gali będą dobrze znany z poprzednich wydarzeń największej organizacji MMA w Europie Marcin Różalski i Josh Barnett.

Gala Genesis odbędzie się w piątek 23 października o godz. 20. W klatce, oprócz bohaterów walki wieczoru, pojawią się m.in. Michał Królik, Bartosz Batra, Dariusz Rutkiewicz i Aleksandra Rola.

Genesis: Kto powalczy na gołe pięści oprócz Różala? [KARTA WALK]

Genesis - PPV: Cena, jak i gdzie kupić?

Gala Genesis nie będzie transmitowana w żadnej telewizji. Wydarzenie będzie można oglądać jedynie w systemie „pay-per-view”. Koszt usługi wynosi 40 zł, a zatem dokładnie tyle samo jak w przypadku „klasycznych” gal KSW.

Dostęp do gali Genesis można wykupić na stronie KSWTV.com oraz ipla.tv, w Cyfrowym Polsacie oraz w sieciach kablowych, m.in. UPC, Netia, Vectra, Multimedia.

Genesis: Różal - Barnett. O której godzinie walka Marcina Różalskiego?

Gala KSW Genesis na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 20.00.

RadioZET.pl/KSW