Zamknij

Gamrot vs Tsarukyan: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć walkę UFC?

21.06.2022 09:27
Gamrot vs Tsarukyan TRANSMISJA
fot. mat. pras. UFC

Gamrot vs Tsarukyan TRANSMISJA: Sprawdź, gdzie obejrzeć walkę wieczoru gali UFC Vegas 57. Transmisja starcia Mateusz Gamrot - Arman Tsarukyan będzie dostępna w TV i stream online w internecie.

Mateusz Gamrot staje do swojej piątej walki w federacji UFC. Były mistrz KSW może pochwalić się bilansem trzech zwycięstw i jednej porażki. W oktagonie największej federacji MMA na świecie dał się pokonać jedynie Guramowi Kutateladze. Miało to miejsce w październiku 2020 roku. Później odnosił same zwycięstwa - pokonywał kolejno Scotta Holtzmana, Jeremiego Stephensa i Diego Ferreirę.

Teraz jego rywalem będzie Arman Tsarukyan, który także może pochwalić się bardzo dobrym bilansem w ostatnim czasie. Ostatnią porażkę poniósł w kwietniu 2019 roku. Od tamtej pory wygrał aż pięć pojedynków. Dla 25-latka starcie z Gamrotem będzie 21. zawodową walką w karierze. Jego bilans to 18 zwycięstw i tylko 2 porażki.

Gamrot vs Tsarukyan - TRANSMISJA

Transmisja walki Gamrot vs Tsarukyan na UFC Vegas 57 będzie dostępna w Polsacie Sport i online stream na platformie Polsat Box. Gala odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę.

Z racji tego, że będzie to starcie wieczoru, panowie wejdą do oktagonu jako ostatni. Przewiduje się, że starcie Gamrot vs Tsarukyan rozpocznie się około godziny 6.30 czasu polskiego.

RadioZET.pl