Zamknij

Gamrot vs Tsarukyan GODZINA: Kiedy i o której walka UFC Vegas 57?

21.06.2022 08:54
Gamrot vs Tsarukyan GODZINA
fot. JAKUB WOSIK/REPORTER/EAST NEWS

Gamrot vs Tsarukyan GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie rozpocznie się walka UFC Vegas 57. W niej Mateusz Gamrot zmierzy się z Armanem Tsarukyanem. Wszystkie szczegóły pojedynku Gamrot - Tsarukyan na naszym portalu.

Mateusz Gamrot staje do swojej piątej już walki dla największej organizacji MMA na świecie. Polak liczy na podtrzymanie dobrej passy i kolejne zwycięstwo. W poprzednich pojedynkach pokonywał Scotta Holtzmana, Jeremiego Stephensa i Diego Ferreirę. Jedyną porażkę zaliczył w październiku 2020 roku, przegrywając z Guramem Kutateladze.

UFC: O której godzinie walka Gamrot vs Tsarukyan?

Łącznie w historii swoich występów w MMA stoczył 22 walki, z czego wygrał 20. Do wspomnianej porażki z Kutateladze na UFC doliczyć musimy starcie z Normanem Parkiem na KSW, które uznane zostało za nieodbyte.

Dobrym rekordem może pochwalić się też rywal Gamrota. Arman Tsarukyan stoczył w karierze 20 walk, z czego wygrał 18. Ostatnio notuje passę pięciu wygranych z rzędu. Porażkę poniósł w kwietniu 2019 roku. Wtedy musiał uznać wyższość Islama Makhacheva.

GODZINA walki Gamrot vs Tsarukyan. KIEDY?

Pojedynek Gamrot vs Tsarukyan odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (25/26 czerwca) czasu polskiego. Jako że będzie to walka wieczoru, rozpocznie się około godziny 6.30.

RadioZET.pl