Zamknij

Gamrot - Dariush: O której walka Polaka na UFC 280? Kiedy wejdzie do oktagonu?

22.10.2022 19:36

Gala UFC 280 w Abu Zabi opakowana jest w niezwykle mocną kartę walk. Jednym z pojedynków będzie pojedynek Mateusz Gamrot - Beneil Dariush. O której godzinie obaj zawodnicy wejdą do oktagonu? Najważniejsze informacje na naszej stronie.

Mateusz Gamrot
fot. Instagram screen/Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot może poszczycić się serią czterech wygranych pojedynków z rzędu w UFC. Tym razem poprzeczka dla Gamera będzie zawieszona jeszcze wyżej, ponieważ mierzyć się on Beneilem Dariushem, który od siedmiu pojedynków nie zaznał smaku porażki.

W trakcie ważenia pod adresem naszego zawodnika padło kilka ciepłych słów. - Gość ma niesamowity potencjał. Ludzie zaczynają rozumieć, fani zaczynają rozumieć, co reprezentuje sobą ten gość. Przede wszystkim jednak zawodnicy z dywizji dostrzegają, kim jest Mateusz Gamrot - rozpływał się nad 31-latkiem Daniel Cormier.

Gamrot - Dariush: Kiedy walka Polaka na UFC 280?

Gamrot u większości jest typowany do wygrania tego pojedynku. Nie ma co się dziwić, Amerykanin irańskiego pochodzenia ma za sobą poważną kontuzję kostki. Do tego jego ostatni pojedynek miał miejsce ponad półtora roku temu. Wszystko to sprawia, że Polak jest faworytem.

Oprócz pojedynku Gamrota niezwykle ciekawie zapowiada się walka wieczoru gali w Abu Zabi. W niej o pas wagi lekkiej zawalczą Charles Oliveira i Islam Makhachev. Co ciekawe, starcie to będzie dostępne w polskiej telewizji, jednak zostanie pokazane bez komentarza. 

Gamrot - Dariush: Transmisja TV walki UFC 280. Gdzie oglądać starcie Polaka?

Gamrot - Dariush: O której godzinie walczy Polak?

Karta główna gali UFC 280 rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:00. Mateusz Gamrot wejdzie do klatki UFC w okolicach godziny 20:30.

loader

RadioZET.pl