Walka "Diablo" Włodarczyka w programie marcowej gali pięściarskiej w Łomży

Krzysztof Sobczak
01.02.2019 10:00
Krzysztof Diablo Włodarczyk powalczy na gali w Łomży
fot. Piotr Korczak/REPORTER/EastNews

23 marca na gali pięściarskiej w Łomży kolejną walkę stoczy były zawodowy mistrz świata w wadze junior ciężkiej Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. W innych pojedynkach zaprezentują się też m.in. Fiodor Czerkaszyn i Przemysław Zyśk.

KUP BILETY NA GALĘ KNOCKOUT BOXING NIGHT 6

Zobacz także

Nazwisko rywala 37-letniego "Diablo" Włodarczyka (56-4-1, 39 KO) w walce wieczoru gali KnockOut Boxing Night ma być znane w ciągu kilkunastu dni. Wtedy też będzie ostatecznie potwierdzony cały program walk imprezy.

Gala boksu w Łomży: Gdzie obejrzeć?

To druga gala grupy KnockOut Promotions w Łomży. W drugiej połowie września ub. roku swoją walkę w obronie tytułu zawodowego mistrza Europy w wadze średniej wygrał tam Kamil Szeremeta, pokonując przez nokaut Hiszpania Rubena Diaza. - Tamta impreza pokazała, że boks cieszy się w Łomży dużym zainteresowaniem. Dzięki transmisji na antenach TVP Sport i TVP 1 była to doskonała promocja naszego miasta poprzez sport – podkreślił prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Również marcowa gala ma być transmitowana przez telewizję publiczną. Przed walką wieczoru ma być też wyświetlony film promujący Łomżę.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, to b. mistrz świata w wadze junior ciężkiej organizacji WBC oraz IBF. W 2018 roku stoczył na krajowych ringach trzy zwycięskie pojedynki.

RadioZET.pl/PAP/KS