Zamknij

Fury vs Whyte GODZINA. Kiedy i o której godzinie początek walki 23.04?

23.04.2022 20:01
Fury vs Whyte GODZINA
fot. JUSTIN TALLIS/AFP/East News

Fury vs Whyte GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie rozpocznie się kolejna walka z udziałem "Gypsy Kinga". W niej Tyson Fury skrzyżuje rękawice z Dillianem Whytem. Data i godzina walki Fury - Whyte została już oficjalnie potwierdzona.

Tyson Fury i Dillian Whyte spotkają się w ringu już w sobotę, 23 kwietnia. Ten pierwszy stanie do drugiej obrony tytułu mistrza świata federacji WBC. W jego posiadanie wszedł w lutym 2020 r. po pamiętnej walce z Deontayem Wilderem. Panowie spotkali się raz jeszcze w październiku 2021 r. Górą także był "Gypsy King".

Kiedy i o której godzinie walka Fury vs Whyte?

Aktualny mistrz świata federacji WBC jest niepokonany na zawodowych ringach. W 32 walkach odniósł 31 zwycięstw i zanotował jeden remis. Tylko trochę gorszy rekord ma jego rywal. Dillian Whyte stoczył 30 walk, z czego wygrał 28. Porażki zanotował tylko w starciach z Aleksandrem Powietkinem i Anthonym Joshuą. Pokonywał takich zawodników jak Derek Chisora, Robert Helenius czy Mariusz Wach.

Walka Fury vs Whyte będzie oczywiście main eventem gali na stadionie Wembley. Tuż przed tym pojedynkiem do ringu wejdzie przyrodni brat mistrza WBC - Tommy Fury, który zawalczy z Danielem Bocianskim. Ponadto na gali dojdzie do starć Lowe vs Ball, Cacace vs Romero czy Adeleye vs Itauma.

Tyson Fury vs Dillian Whyte GODZINA. O której walka?

Początek gali w sobotę o godzinie 19.00. Walka Fury vs Whyte rozpocznie się około godziny 22.30-23.00. Studio w Viaplay przed tym starciem zaplanowano na godzinę 22.00.

RadioZET.pl