Zamknij

Włodarze Fame MMA zaskakują. Do sieci trafił wyjątkowy trailer gali

10.08.2022 18:19
Fame MMA
fot. Instagram screen/famemmatv

To już tradycja. Przed nadchodzącą galą Fame MMA 15 włodarze zaserwowali fanom wyjątkowy trailer zapowiadający galę. Wideo można obejrzeć w serwisie Youtube.

W trailerze wykorzystano popularny utwór “Sam”, którego autorem jest debiutujący na najbliższej gali raper Sarius. Oprócz artysty główne role w zapowiedzi odgrywają zawodniczki i zawodnicy, którzy podczas najbliższej gali będą mieli okazję, aby zakończyć zaistniałe pomiędzy nimi konflikty.

Jednym z najbardziej elektryzujących będzie wielkich rewanżów - w main evencie, popularnie nazywanym walką o pas królowej freak fightów zmierzą się Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Aniela “Lil Masti” Bogusz.

Fame MMA z nowym trailerem gali Fame 15

Ogromne poruszenie wśród kibiców wywołuje również rewanżowy pojedynek Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim.

Jednak oczy fanów będą zwrócone najbardziej na walkę Arkadiusza Tańculi z Jackiem i Mateuszem Murańskimi. FAME 15 ma być ostatnim aktem tej historii. Najpierw Tańcula zmierzy się z Mateuszem - na zasadach MMA, w oktagonie, na dystansie 3 rund po 3 minuty. Następnie, niezależnie od wyniku pierwszego starcia, Tańcula wyjdzie do walki w klatce rzymskiej z Jackiem Murańskim.

Najbliższa gala Fame MMA odbędzie się 26 sierpnia w Atlas Arenie w Łodzi. 

RadioZET.pl