Zamknij

Fame MMA UK: TRANSMISJA TV i online. Gdzie oglądać galę w telewizji?

14.12.2019 20:45
Fame MMA UK
fot. mat. pras.

Fame MMA UK - TRANSMISJA TV I online. Gdzie oglądać galę Fame MMA UK? Fame MMA UK w TV, online stream w internecie. Gdzie obejrzeć Fame MMA UK na żywo? Fame MMA UK będzie pierwszą galą tej federacji poza granicami Polski. Sprawdź, gdzie obejrzeć na żywo walki Fame MMA UK. Transmisja będzie dostępna tylko w PPV - online stream w internecie. Fame MMA UK na żywo również na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Fame MMA UK będzie już szóstą gali największej freakowej federacji MMA w Polsce. Tym razem zawodnicy powalczą w Wielkiej Brytanii. Nie oznacza to jednak, że zabraknie ciekawych nazwisk. Do walki stanie między innymi jeden z szefów Fame MMA - Wojciech Gola. Jego rywalem będzie Joel "JMX" Morris. To starcie nie będzie jednak walką wieczoru. W niej dojdzie do pojedynku Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański.

Fame MMA UK. Gdzie obejrzeć w internecie?

Poza tym kibice zgromadzeni na Fame MMA UK w Newcastle będą mogli obejrzeć walki z udziałem takich zawodników jak Sam Gowland, Marty McKenna, Mike Fox czy Andrew Henderson.

Fame MMA rozwija się w niesamowitym tempie. Każda kolejna gala bije rekordy popularności i przyciąga coraz bardziej znanych zawodników - i to nie tylko ludzi ze świata internetu. Bohaterem walki wieczoru ostatniej gali był Marcin Najman, który pokonał Bonusa BGC. Pewne jest natomiast, że to nie jedyna gwiazda zawodowego sportu, która zawalczy dla tej federacji. Na kolejnych galach spodziewać możemy się następnych głośnych nazwisk. Zanim jednak odbędzie się Fame MMA w Polsce, nadejdzie gala w Wielkiej Brytanii.

Fame MMA UK na żywo. Transmisja STREAM ONLINE

Transmisja Fame MMA UK dostępna będzie w formule PPV. Jej koszt to 19,99 zł. Dostęp można wykupić bezpośrednio na stronie Fame MMA TV. Transmisja będzie przeprowadzania online stream w internecie i będzie dostępna z polskim komentarzem.

Relacja i walki Fame MMA UK na żywo na sport.radiozet.pl. Kiedy odbędzie się Fame MMA UK? DATA przypada na sobotę, 14 grudnia.

RadioZET.pl/AN