Zamknij

Fame MMA UK: Zwycięstwo Gowlanda w walce wieczoru, porażka Goli i Polańskiego

15.12.2019 00:19
Fame MMA UK na żywo
fot. Fame MMA/Twitter

Sam Gowland pokonał w walce wieczoru Marty'ego McKenna na gali Fame MMA UK. Wojciech Gola przegrał w starciu z Joelem JMX-em Morrisem, a Adrian "Polak" Polański z Dawidem Malczyńskim.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W walce Dawida Malczyńskiego z Adrianem Polakiem doszło do błędu sędziów. Chociaż walka była zakontraktowana na trzy rundy po dwie minuty, pierwsza runda trwała…trzy minuty. Na szczęście tę kwestię udało się wyjaśnić i następne dwie rundy trwały po 120 sekund. W samej walce wydawało się, że przeważał w niej Malczyński, który w pierwszej rundzie sprowadził Polaka do parteru. W drugiej obaj zawodnicy wyprowadzili sporo ciosów, a Malczyński znów obalił Polaka. Jednak niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Polak.

W pojedynku Wojtka Goli z Morrisem, z początku inicjatywę przejął ten pierwszy. Jednak w drugiej rundzie JMX zadał mu potężny cios, który ogłuszył Golę, a dla Morrisa był sygnałem do ataku. Brytyjczyk ruszył na szefa organizacji Fame MMA i okładając go ciosami, wygrał przed czasem.

W walce wieczoru Sam Gowland pokonał Marty’ego McKenna w drugiej rundzie. W pierwszej ten pierwszy kilkukrotnie sprowadzał przeciwnika do parteru, ale ten zdołał wracać do stójki. Jednak w drugiej rundzie musiał uznać wyższość rywali i odklepać po kolejnym sprowadzeniu do parteru.

Fame MMA UK: WYNIKI:

Casey Barker - Callum Markie - wygrana Casey'ego Barkera

Andrew Henderson - Mike Fox - wygrana Andrew Hendersona

Dapper Laughs - Harvey - wygrana Harveya

Ally Law – Joseph Hendo - wygrana Hendo

Ashley Marie - Georgia Harrison - wygrana Harrison

Dawid Malczyński - Adrian Polak - wygrana Polaka

Joel JMX Morris - Wojtek Gola- wygrana Morrisa

Sam Gowland - Marty McKenna - wygrana Gowlanda

RadioZET.pl