Zamknij

Fame MMA UK - PPV. TRANSMISJA: Jak i gdzie wykupić dostęp?

14.12.2019 19:04
Fame MMA UK
fot. mat. pras.

Fame MMA UK - transmisja. JAK i gdzie wykupić PPV do Fame MMA UK? Fame MMA UK - wykupienie dostępu. Fame MMA UK będzie dostępna tylko w PPV. Sprawdź, gdzie i jak wykupić dostęp do transmisji Fame MMA. Gdzie obejrzeć walki na żywo w internecie. Stream Fame MMA UK będzie dostępny z polskim komentarzem za 19,99 zł. Relacja na żywo Fame MMA UK na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Fame MMA UK będzie można obejrzeć tak samo jak wszystkie inne gale tej federacji. Transmisja Fame MMA dostępna będzie tylko w internecie. Stream wykupić można na stronie Fame MMA TV już od 19,99 złotych. Należy jednak pamiętać, że Fame MMA udostępnia różne metody płatności i nie wszystkie są w tej samej cenie.

Fame MMA UK - PPV: CENA. Ile kosztuje?

  • Hotpay/e-przelew/Blik - 19,99 zł
  • PayU zapłacimy 20,99 zł
  • PayPal - 23,99 zł
  • Hotpay/sms 30,75 zł

Fame MMA UK: Gdzie oglądać galę i walki na żywo? [TRANSMISJA]

Aby mieć pewność, że dostęp do transmisji będzie przyznany na czas, podobnie jak w przypadku innych platform streamingowych, warto wykupić go odpowiednio wcześniej. Można to zrobić na stronie famemma.tv, która jako jedyna legalnie transmitować będzie galę Fame MMA UK.

Fame MMA UK odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 grudnia. Początek gali zaplanowano na godz. 21.00 czasu polskiego.

Fame MMA UK - KARTA WALK: Kto walczy na gali w Newcastle?

Będzie to pierwsza gala w historii Fame MMA poza granicami Polski. Zobaczymy na niej trzech polskich zawodników. Wśród nich Wojciech Gola, szef Fame MMA, którego rywalem będzie Joel „JMX” Morris. Poza tym w walce wieczoru dojdzie do starcia Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański. Będzie to rewanż za walkę obu zawodnik, do której doszło na Fame MMA 2. Wtedy górą był Malczyński.

Fame MMA na żywo na sport.radiozet.pl. Początek relacji w sobotę od godz. 21.00.

RadioZET.pl/AN