Zamknij

Fame MMA UK: KIEDY gala Fame MMA? O KTÓREJ godzinie początek walk? [GODZINA, DATA]

Maciej Walasek
14.12.2019 13:08
Fame MMA UK KIEDY jest? O której godzinie?
fot. Fame MMA/Instagram

Fame MMA UK - KIEDY jest gala? O KTÓREJ godzinie zaczyna się Fame MMA UK? Fame MMA UK - GODZINA, DATA. O której jest Fame MMA UK? Kiedy startuje gala Fame MMA UK? Po raz pierwszy w historii gala Fame MMA pojawi się w Wielkiej Brytanii. GODZINA i DATA Fame MMA UK.W Newcastle kibice będą mogli zobaczyć ludzi znanych z internetu i celebrytów, którzy staną w oktagonie Fame MMA UK. Na Wyspach nie zabraknie Polaków: Wojciecha Goli, Dawida Malczyńskiego i Adriana Polaka. KIEDY i O KTÓREJ Fame MMA UK?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Fame MMA wkracza do Wielkiej Brytanii. To pierwsza gala, która będzie miała miejsce poza granicami Polski. Historyczne wydarzenie odbędzie się w Newcastle. Oczywiście w oktagonie pojawią się brytyjscy celebryci znani m.in. ze świata internetu, którzy będą chcieli wyjaśnić sobie pewne kwestie ze swoimi przeciwnikami w ringu. Poza nimi na Fame MMA UK pojawią się też Polacy. Najgłośniejszym nazwiskiem jest Wojciech Gola, sam szef organizacji, który stoczy bój z Joelem „JMX-em” Morissem. Poza nim walkę stoczą też Dawid Malczyński i Adrian Polak. To będzie wielki rewanż za starcie między tymi zawodnikami na Fame MMA 2.

Fame MMA UK: Kto walczy na gali w Newcastle? [KARTA WALK]

Fame MMA UK: KIEDY zaczyna się gala? O KTÓREJ godzinie?

Poza pojedynkami mężczyzn, widzowie na Fame MMA UK będą mogli oglądać walki kobiet. W jednej z rywalizacji zawalczy była uczestniczka programu Love Island – Georgia Harrison skrzyżuje rękawice z YouTuberką – Ashley Marie. Wśród zawodników znalazł się też stand-uper – Daniel O’Reilly i Marty McKenn znana z programu reality-show, Geordie Shore.

Fame MMA UK: Gdzie obejrzeć galę i walki na żywo? [TRANSMISJA]

Fame MMA UK: GODZINA gali. KIEDY start Fame MMA UK?

Fame MMA UK odbędzie się w sobotę, 14 grudnia. Początek gali Fame MMA UK zaplanowano o godzinie 21.00 czasu polskiego. Relacja i walki Fame MMA UK na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl