Zamknij

Fame MMA UK: Kto walczy na gali w Newcastle? [WALKI]

14.12.2019 19:02
Fame MMA UK
fot. YouTube/Fame MMA

Fame MMA UK - WALKI. Fame MMA UK odbędzie się już w sobotę, 14 grudnia. Fame MMA UK - KARTA WALKI. Jakie walki Fame MMA UK będziemy mogli obejrzeć? Karta walk gali Fame MMA UK to nie tylko zagraniczne nazwiska. Relacja na żywo z gali i wszystkie walki najbliższego Fame MMA live na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Fame MMA UK stanie pod znakiem walk zagranicznych gwiazd, natomiast nie zabraknie Polaków. Tych zobaczymy w walce wieczoru, gdzie dojdzie do pojedynku Dawid Malczyński vs. Adrian "Polak" Polański. Będzie do rewanż za walkę, która odbyła się na Fame MMA 2 13 października 2018 roku w Hali Arena w Poznaniu. Wtedy górą był Malczyński, który zdobył też mistrzowski pas w kategorii półśredniej.

WALKI Fame MMA UK - Kto walczy?

Pierwotnie rywalem Malczyńskiego miał być Stevie Bearem, który z kolei miał mierzyć się z Scottym T. Zamiast walki kibice zobaczą jednak starcie Malczyński vs Polak i to z pewnością jest dobra wiadomość dla kibiców w Polsce.

Oprócz wyżej wymienionej dwójki, kolejnym z Polaków, który wystąpi na gali Fame MMA UK, będzie Wojciech Gola. Szef federacji wejdzie do klatki po raz pierwszy w historii Fame MMA. Jego rywalem będzie Joel „JMX” Morris.

Fame MMA UK - KARTA WALK, WALKI

  • Dawid Malczyński vs. Adrian "Polak" Polański
  • Sam Gowland vs. Marty McKenna
  • Mike Fox vs. Andrew Henderson
  • Joel „JMX” Morris vs. Wojtek Gola
  • Ally Law vs. Harry „Nightscape” Gallagher
  • Daniel „Dapper Laughs” O’Reilly vs. Michael „Harvey” Jr
  • Ashley Marie vs. Georgia Harrison
  • Casey Barker vs. Callum Markie

Fame MMA UK: Gdzie obejrzeć galę i walki na żywo? [TRANSMISJA]

Fame MMA UK będzie szóstą gali w historii federacji, ale dopiero pierwszą, która odbędzie się poza granicami Polski. Kiedy Fame MMA wróci do Polski? Data kolejnej gali nie została potwierdzona. Być może stanie się to w sobotę, podczas Fame MMA UK.

Transmisja Fame MMA UK będzie dostępna tylko w PPV. Relacja i walki na żywo na sport.radiozet.pl w sobotę, 14 grudnia, od godz. 21.00.

Fame MMA UK na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN