Zamknij

Fame MMA 3. Transmisja PPV - Gdzie oglądać galę online?

Andreas Nicolaides
26.03.2019 21:15
Fame MMA 3
fot. YouTube

Transmisja Fame MMA 3 - online w internecie tylko w PPV. To oznacza, że dostęp do gali w Fame MMA TV jest płatny. Jaka cena PPV? Gdzie obejrzeć walkę Linkiewicz - Godlewska live? Fame MMA 3 na żywo na sport.radiozet.pl.

Fame MMA 3 nie będzie transmitowane w TV. Galę będzie można obejrzeć tylko w internecie - na FameMMA.tv. Transmisja będzie w PPV, czyli trzeba będzie za nią zapłacić. Cena PPV Fame MMA 3 to 19,99 zł.

Fame MMA TV. Gdzie oglądać walki Fame MMA 3?

Karta Walk Fame MMA 3 składa się z dziewięciu pojedynków. Wśród nich wyczekiwane przez kibiców starcie Linkiewicz vs Godlewska. Ponadto dojdzie do walki o pas mistrzowski, czyli pojedynku Malczyński - Ferrari. W walce wieczoru gali w Łodzi Isamu zmierzy się z DeeJayPallaside.

Areną walk będzie Atlas Arena - hala, w której tydzień temu swoje pojedynki toczyli zawodnicy KSW z Mariuszem Pudzianowskim, Szymonem Kołeckim, Tomaszem Narkunem i Borysem Mańkowskim na czele.

Trudno spodziewać się, aby w najbliższym czasie Fame MMA dorównało KSW pod względem marketingowym. Zainteresowanie jest jednak ogromne. Samą konferencję prasową przed Fame MMA 3 oglądało na żywo ponad 200 tysięcy osób, co było rekordem polskiego YouTube'a.

Fame MMA 3 w PPV. Stream walki online w internecie

Fame MMA na żywo na sport.radiozet.pl. w sobotę od godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN