Zamknij

Fame MMA: Road To Armia. Rusza nowy projekt. Co to jest?

12.05.2021 19:31
Fame MMA: Road To Armia
fot. YouTube/Fame MMA

Fame MMA: Road To Armia to zupełnie nowy projekt federacji. Czym jest i na czym polega? Sprawdź wszystkie szczegóły i zasady gali Fame MMA: Road To Armia - turnieju, który stworzony jest specjalnie z myślą o amatorskich zawodnikach MMA.

Fame MMA: Road To Armia został ogłoszony kilka dni przed galą Fame MMA 10. Polegać będzie na turnieju, w którym udział weźmie 16 zawodników ALMMA (Amatorskiej Ligi MMA). Rywalizacja będzie toczyć się w limicie do 70 kilogramów. Zwycięzca turnieju Fame MMA: Road To Armia otrzyma kontrakt na 3 walki w profesjonalnej federacji Armia Fight Night. Umowa zostanie sfinansowana przez Fame MMA. - Chcemy dać młodym i utalentowanym amatorom szansę na udany start w świecie zawodowego MMA - pisze federacja w komunikacie.

Walki 1/8 finału turnieju Road To Armia odbędą się w piątek, 14 maja. Tego samego dnia zawodnicy rywalizować będą w ćwierćfinałach. Półfinały zaplanowano w dni gali Fame MMA 11, natomiast wielki finał podczas Fame MMA 12. Ta walka wejdzie do karty walk całej gali.

Fame MMA: Road To Armia. Kiedy walki? PROGRAM turnieju

  • 14 maja: walki 1/8 i 1/4 finału
  • dzień gali Fame MMA 11: półfinały
  • dzień gali Fame MMA 12: finał

- Projekty takie jak ROAD TO ARMIA mają wspierać sportowców i pomagać im w realizowaniu marzeń. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników. Niech wygra najlepszy!!! Panowie, pokażcie piękno tego sportu i dajcie widowiskowe walki - podsumowuje federacja Fame MMA.

Transmisja walk 1/8 finału Fame MMA: Road To Armia będzie dostępna na kanale YouTube Fame MMA.

Najbliższa gala - Fame MMA 10 - odbędzie się już w sobotę, 15 maja. Relacja i walki live na sport.radiozet.pl.