Zamknij

Fame MMA: Popek poznał kolejnego rywala. To "Bestia" Piechowiak

06.04.2021 09:24
Popek, Fame MMA
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Popek Monster w swojej kolejnej walce na Fame MMA ma zmierzyć się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Pojedynek nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale wszystko wskazuje na to, że dojdzie do niego już podczas gali Fame MMA 11.

Popek Monster - "Bestia" Piechowiak to starcie, o którym mówiło się od dłuższego czasu. To właśnie ci dwaj zawodnicy typowani byli do walki o mistrzowski pas federacji w wadze ciężkiej. Wcześniej Popek miał jednak pokonać Kizo na Fame MMA 9. Do starcia ostatecznie nie doszło, gdyż "Król Albanii" na kilka dni przed pojedynkiem doznał kontuzji i w ostatniej chwili na karcie walk zastąpił go "Arab".

Jak wyjawił jednak Piotr Piechowiak na kanale "WINNI LIVE" na YouTube, jego walka z Popkiem ma dojść do skutku. Być może już na Fame MMA 11. Zanim jednak dojdzie do starcia, Popek będzie musiał poradzić sobie z kontuzją. W tej chwili przechodzi rehabilitację po wieloodłamowym złamaniu kości śródręcza.

Popek Monster - "Bestia" Piechowiak na Fame MMA 11?

Dla Popka walka z Piechowiakiem byłaby dopiero drugą w federacji Fame MMA, ale już dziewiątą w zawodowym MMA. W swoim dorobku ma cztery zwycięstwa i cztery porażki. Ostatnio pokonał Damiana "Stiflera" Zduńczyka na gali Fame MMA 7. "Bestia" na koncie ma dwie walki - obie wygrane. Najpierw poradził sobie z Marcinem Najmanem, a następnie pokonał Piotra Szeligę.

Walka Popek - "Bestia" Piechowiak odbędzie się najwcześniej na gali Fame MMA 11. Wcześniej, na 15 maja tego roku, zaplanowano jubileuszową galę Fame MMA 10. Karta walk tej imprezy to między innymi starcia z udziałem "Don Kasjo", Marty Linkiewicz, Marcina Dubiela czy Dawida Malczyńskiego.