Zamknij

Najman wyśmiewa przyszłego rywala. Wychwycił ważny szczegół [ZDJĘCIA]

28.10.2019 18:28
Piotr Piechowiak
fot. Twitter

Marcin Najman tuż po wygranej walce z Bonusem BGC na Fame MMA 5 został wyzwany na pojedynek przez tajemniczego kulturystę. Nie dość, że efektownie zakończył z nim potyczkę słowną, to teraz wyśmiał go, zwracają uwagę na mały szczegół.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- On podobno cały czas w Ergo Arenie tę koszulkę rozrywa... pewnie dlatego, że od dołu sobie nie naciął - napisał Marcin Najman na Twitterze, dodając do tego wymowne zdjęcia.

Tajemniczy kulturysta pojawił się w oktagonie tuż po walce Najmana z Bonusem i wyzwał go na pojedynek. - Nie mogę po takiej dyskusji nie przyjąć tego wyzwania. Biorę tę walkę, ale osobiście myślałem, że ZOO zamykają w Trójmieście o 18:00. Ale oczywiście tę walkę przyjmuję, pomimo tego, że jeden czy drugi osioł wyszedł na wolność - takimi słowami "El Testosteron" odpowiedział na wyzwanie.

Zanim wypowiedział te słowa, jego przyszły rywal rozerwał koszulkę, którą miał na sobie. Najman w opublikowanym niedawno poście w mediach społecznościowych zwrócił uwagę, że ta była specjalnie rozcięta, by można było ją łatwo rozerwać.

Tajemniczym kulturystą, który wyzwał Najmana, okazał się Piotr Piechowiak. Walka obu panów może się odbyć już na Fame MMA 6. Data gali nie została jednak jeszcze ogłoszona.

RadioZET.pl/Sport.pl/AN