Zamknij

Fame MMA 6: walka Najman - Bestia ONLINE. Transmisja i STREAM

28.03.2020 21:49
Najman vs Bestia, Fame MMA 6
fot. YouTube/Fame MMA

Najman - Bestia Piechowiak NA ŻYWO: Ta walka będzie jedną z ciekawszych gali Fame MMA 6. Najman - Piechowiak: TRANSMISJA będzie dostępna STREAM ONLINE w internecie tylko w PPV. Sprawdź, kiedy i gdzie obejrzeć Najman - Piechowiak. Najman - Piechowiak ONLINE STREAM. Najman - Piechowiak LIVE na PPV. Najman - Piechowiak: gdzie oglądać w internecie? Gala Fame MMA 6 na żywo na sport.radiozet.pl.

Marcin Najman to nowa gwiazda federacji Fame MMA. Zadebiutował na poprzedniej gali, kiedy to okazał się lepszy od Bonusa BGC. Tuż po tamtym starciu do klatki wszedł cały Bestia Team z Piotrem Piechowiakiem na czele. "Bestia" wyzwał Najmana do walki. Na odpowiedź nie musiał długo czekać. Walka Najman - Piechowiak odbędzie się już 28 marca, w sobotę, w Częstochowie, rodzinnym mieście "El Testosterona".

Fame MMA 6 STREAM. Transmisja PPV i online stream

Fame MMA 6: Gdzie obejrzeć walki? Transmisja PPV i stream online

Marcin Najman ma na koncie sześć walk w formule MMA. Jego bilans to dwa zwycięstwa i cztery porażki. Oprócz Bonusa BGC udało mu się pokonał Michala Dobiasa na PLMMA 45. Ta walka odbyła się w grudniu 2014 roku. Przegrywał w starciach z Przemysławem Saletą, Robertem Burneiką, Mariuszem Pudzianowskim i Pawłem "Trybsonem" Trybałą. Dla Piotra Piechowiaka walka z Najmanem będzie debiutem w MMA.

- Przegrałeś dwie walki z "pakerami", a wyśmiewasz się, że ja nie mam kondycji? Ty nie masz charakteru. Wyniosą cię na noszach. Wjadę w ciebie i zakończę twoją karierę raz na zawsze - mówił przed walką "Bestia". - Czy ja jestem wielkim sportowcem? Nie wiem, nie mnie to oceniać, ale na pewno jestem większym od ciebie - odpowiadał mu Najman.

Zobacz także

Między zawodnikami dochodzi do małych uszczypliwości, ale trudno mówić o konflikcie. W jednym z wywiadów sam Najman mówił, że podczas Fame MMA 5 dopiero dowiedział się, kim jest Piotr Piechowiak.

Fame MMA 6 NA ŻYWO. Walki ONLINE w internecie

Walka Najman - Piechowiak będzie jedną z głównych gali Fame MMA 6. Oprócz nich do klatki wejdą też m.in. Don Kasjo i Wojciech Gola. W walce wieczoru dojdzie do starcia Zusje - Marta Linkiewicz.

Fame MMA 6: Kto walczy na gali w Częstochowie? [KARTA WALK]

Gala Fame MMA 6 na żywo i walka Najman - Piechowiak będzie dostępna tylko w PPV. Transmisja stream online będzie dostępna w serwisie famemma.tv.

RadioZET.pl/AN