Zamknij

Fame MMA 8. Marcin Najman i Esmeralda Godlewska pozwą "Don Kasjo"

19.11.2020 14:41
Esmeralda Godlewska
fot. Karol Makurat/REPORTER/EastNews

Na gali Fame MMA 8 Marcin "El Testosteron" Najman zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Wkrótce panowie spotkają się jeszcze raz, w sądzie, bo były mistrz Europy w kickboxingu zapowiedział pozew przeciwko swojemu rywalowi. Poszło o oskarżenia o rzekomy romans z Esmeraldą Godlewską. Celerytka również zamierza dochodzić swoich praw przed sądem.

Fame MMA 8 odbędzie się w sobotę 21 listopada w Łodzi, a w walce wieczoru Kacper Blonsky zmierzy się z Marcinem Dubielem. Wcześniej zaprezentują się Marcin Najman i Kasjusz Życiński. "El Testosteron" i "Don Kasjo" na kilka dni przed galą zadbali o złe emocje i odpowiednią promocję, a ich pojedynek nie skończy się w klatce, lecz w sądzie.

Zaczęło się od głośnego wywiadu "Don Kasjo" w "Super Expressie". Znany z programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" zawodnik zarzucił Najmanowi romans z Moniką "Esmeraldą" Godlewską, do którego miało dojść w hotelu po gali Fame MMA 5. "El Testosteron" zareagował błyskawicznie - nie stawił w programie "Face to face" emitowanym na kanale organizacji, a następnie nagrał oświadczenie z zapowiedzią pozwu.

Marcin Najman pozwie "Don Kasjo"

- W każdym środowisku, w każdej klasie, szkole podstawowej czy średniej, jest jedna osoba, która kabluje, jedno gumowe ucho, które musi coś naskarżyć, dopowiedzieć, wymyślić. Jeżeli ma to jakiś związek z prawdą, to jest to oczywiście słabe i żenujące, bo jak wiemy, nie skarży się, nie kabluje i nie donosi. (…) Natomiast jeżeli jest to donoszenie oparte wyłącznie na wymyślonych, kłamliwych historiach to to już jest świństwo, a ja nie zwykłem ze świniami siadać do jednego stołu - tłumaczył Najman.

Marcin Najman: Czy to ostatnia walka? Nic nie jest pewne na sto procent

Życiński zarzucił "El Testosteronowi" romans z Godlewską, na któy - zdaniem Najmana - nie ma żadnych dowodów. Z tego względu były mistrz Europy w kickboxingu zapowiedział pozew przeciwko swojemu rywalowi na Fame MMA 8.

- Nie chodzi o to, żeby to było słowo przeciwko słowu, żeby ktoś sobie snuł jakieś domysły, dlatego jestem zmuszony wytoczyć mu cywilny proces. Moi prawnicy już piszą pozew, będzie złożony zaraz po weekendzie po walce (...). Nie może być tak, że jakiś donosiciel pomawia ludzi i to w tak ordynarny, perfidny, bydlęcy sposób. Będę domagał się zadośćuczynienia w kwocie 50-100 tysięcy złotych - powiedział.

Pieniądze nie trafią do jego kieszeni. Całą kwotę chce przeznaczyć na rehabilitację legendarnego kickboxera Marka Piotrowskiego i żużlowca Tomasza Golloba.

Esmeralda Godlewska też pozwie "Don Kasjo"

W ślad za Najmanem pójdzie też Monika "Esmeralda" Godlewska. - Nie skomentuję tego nawet. Bardzo lubię i cenię sobie Marcina. A tym obrzydliwym pajacem zajmie się nasz prawnik - napisała na InstaStory. W rozmowie z "Super Expressem" potwierdziła, że jeszcze w tym tygodniu złoży pozew przeciwko Życińskiemu, ale kwoty, której będzie się domagać, nie zdradziła.

Gala Fame MMA 8 na żywo na sport.radiozet.pl w sobotę 21 listopada od godz. 19:30.

ZOBACZ TAKŻE:

RadioZET.pl/se.pl