Zamknij

Jednak nie Popek! Marcin Najman poznał rywala na Fame MMA 8

10.09.2020 08:56
Marcin Najman, Fame MMA
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/EAST NEWS

Marcin Najman poznał rywala na Fame MMA 8. El Testosteron na najbliższej gali zmierzy się z Don Kasjo. Pojedynek nie odbędzie się jednak w formule MMA, a na zasadach boksu. Walka Najman vs Don Kasjo na Fame MMA 8 zaplanowana jest na 21 listopada.

Najman - Don Kasjo to walka, na którą kibice Fame MMA czekają od dawna. Panowie od wielu miesięcy są ze sobą w konflikcie, czego nie kryli podczas ostatnich konferencji prasowej. W obie strony poleciało wiele cierpkich słów. Teraz wreszcie będą mogli przejść od słów do czynów. Walka Najman vs Don Kasjo odbędzie się już na Fame MMA 8. Gala planowana jest na 21 listopada.

Marcin Najman na ostatniej gali pokonał Dariusza Kaźmierczuka. Było to jego drugie zwycięstwo w trzecim pojedynku Fame MMA. Wcześniej wygrał z Bonusem BGC i przegrał z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Tuż po walce z Kaźmierczukiem nie wykluczał pojedynku z Popkiem. Król Albanii także był gotowy do walki z El Testosteronem. Ostatecznie jednak to Don Kasjo, a nie Popek, będzie rywalem Najmana na Fame MMA 8.

Fame MMA 8: walka Najman vs Don Kasjo potwierdzona

Sam Marcin Najman wielokrotnie powtarzał, że będzie to jego ostatnia walka w przygodzie z MMA. Wielu kibiców liczy jednak na to, że znów da się przekonać i jeszcze raz wejdzie do klatki. Nie da się ukryć, że jego walka z Popkiem przyciągnęłaby ogromne zainteresowanie.

Walka Najman - Don Kasjo odbędzie się na zasadach bokserskich, choć El Testosteron wolał bić się w MMA. Mimo tego, wydaje się, że obaj powinni być zadowoleni. Przecież jeden, jak i drugi, wywodzą się właśnie z tej dyscypliny.

Fame MMA 8 i walka Najman - Don Kasjo na żywo 21 listopada.

RadioZET.pl/AN