Zamknij

Fame MMA 8: Transmisja PPV i stream. Gdzie i jak kupić najtaniej?

21.11.2020 21:25
Fame MMA 8 PPV
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/EAST NEWS

Fame MMA 8 - PPV: Gdzie i jak kupić dostęp do transmisji gali Fame MMA 8 i walki Marcin Najman - Don Kasjo? Ile kosztuje najtańsze PPV i stream online gali. Fame MMA 8 na żywo już dziś od godz. 19.30 na sport.radiozet.pl. Sprawdź, jak i gdzie obejrzeć galę sportów walki Fame MMA 8 - Trwa relacja LIVE.

Fame MMA 8 transmitowane będzie tylko w systemie PPV. To znaczy, że za dostęp do oglądania walk trzeba będzie zapłacić. Transmisja Fame MMA 8 będzie dostępna na stronie internetowej FameMMA.tv. Aplikacja współpracuje z przeglądarkami internetowymi Chrome i Safari. Nie uruchomimy je więc na Mozilli Firefox czy Internet Explorer.

Fame MMA TV oferuje różne pakiety transmisji. Ile kosztuje PPV Fame MMA 8? Najtańsza opcja to 19,99 złotych. Zawiera ona dostęp do transmisji gali Fame MMA 8 w wysokiej jakości, dostęp do zapisu z gali na 48 godzin i transmisję z Loży Szyderców.

Aby otrzymać dostęp do transmisji Fame MMA 8 za 19,99 zł, należy wybrać odpowiednią formę płatności. Najniższą cenę mają następujące formy: e-przelew, blik i paysafecard. PPV Basic Fame MMA 8 poprzez system płatności PayPal i stripe kosztuje już 23,99 zł. Gdyby ktoś chciał zapłacić za pomocą SMS Premium, będzie musiał liczyć się z wydatkiem aż 30,75 zł.

Fame MMA 8: O której godzinie walka Marcin Najman - Don Kasjo?

Fame MMA 8 PPV - Najtańsza transmisja BASIC (19,99 zł - 30,75 zł):

  • Transmisja gali Fame MMA 8 w HQ
  • Dostęp do zapisu z gali przez 48 godzin
  • Transmisja Loży Szyderców

PPV Fame MMA 8 można wykupić też w wersji PREMIUM. W tym przypadku mamy transmisję w jakości HD, dostęp do zapisu z przez 7 dni, transmisję Loży Szyderców, dostęp do zapisu z Loży Szyderców przez 7 dni, dostęp do zapisu z gal Fame MMA 5,6 oraz 7 przez 7 dni, a także materiały dodatkowe, takie jak wideo z training day czy backstage'u.

W przypadku transmisji PREMIUM cena zaczyna się od 24,99 złotych (tyle zapłacimy wybierając metodę płatności e-przelew, blik i paysafecard). Jeśli będziemy chcieli zapłacić za pomocą PayPal lub stripe, będziemy musieli wydać 28,99 złotych.

Fame MMA 8 PPV - Droższa transmisja PREMIUM (24,99 zł - 28,99 zł):

  • Transmisja z gali FAME MMA 8 w jakości HD
  • Dostęp do zapisu z gali na 7 dni od zakończenia gali
  • Transmisja z Loży Szyderców
  • Dostęp do zapisu z Loży Szyderców przez 7 dni od zakończenia gali
  • Dostęp do zapisu z gal FAME MMA 5,6 oraz 7 na 7 dni od momentu zakupu
  • Materiały dodatkowe VOD (udostępnione po gali): Training Day, VIP Interviews, Backstage - Media trening / dzień ważenia

Karta Walk Fame MMA 8 zapowiada się bardzo interesująco, przede wszystkim ze względu na walkę Najman - Don Kasjo. Oprócz nich do klatki wejdą też m.in. Kacper Blonsky, Marcin Dubiel, Piotr "Bestia" Piechowiak, Amadeusz "Ferrari" Roślik czy Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka.

Gala Fame MMA 8 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i walki online od godz. 19.30.

RadioZET.pl/AN