Zamknij

Fame MMA 8: Jak i gdzie kupić PPV? Ile kosztuje transmisja i stream?

21.11.2020 21:09
Fame MMA 8 PPV, transmisja
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Fame MMA 8 - PPV: CENA pay-per-view. Ile kosztuje dostęp do gali Fame MMA 8? Jak i gdzie i za ile złotych kupić PPV do gali Fame MMA 8? Transmisja stream na żywo z Fame MMA 8 dostępna będzie tylko w systemie pay-per-view. Sprawdź szczegóły: jak, gdzie i za ile kupić PPV. Fame MMA 8 na żywo - relacja trwa!

Fame MMA 8 - CENA PPV. Sprawdź szczegóły dotyczące transmisji i zakupu pay-per-view na galę Fame MMA 8, która odbędzie się 21 listopada o godz. 19:30 w Łodzi. Jak i za ile kupić dostęp i gdzie obejrzeć transmisję z Fame MMA 8?

Każda gala Fame MMA budzi ogromne emocje i przyciąga przed monitory coraz większą rzeszę kibiców. Organizacja nie przestraszyła się nawet pandemii COVID-19 i jako jedna z nielicznych poradziła sobie z kryzysem. Fame MMA znaczną część zysków czerpie ze sprzedaży pay-per-view, co ułatwiło jej funkcjonowanie w czasach pełnego bądź częściowego lockdownu. Ile kosztuje dostęp do gali Fame MMA 8 i gdzie kupić?

Fame MMA 8 - KARTA WALKA. Gala tylko w pay-per-view (PPV)

Karta walk gali Fame MMA 8 prezentuje się naprawdę okazale. W rozpisce jest aż 11 pojedynków, a w klatce zaprezentują się m.in. Marcin Najman, Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, Amadeusz "Ferari" Roślik czy Zusje Astafiewa, lepiej znana jako Luxuria Astaroth. W walce wieczoru zobaczymy Kacpra Blonsky'ego i Marcina Dubiela.

Jeśli chodzi o Marcina Najmana, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie musi to być jego ostatnia walka w karierze, co potwierdził w rozmowie z naszym portalem. - Życzyłbym sobie, żeby tak było, ale nic nie jest pewne na 100 procent - powiedział.

Fame MMA 8- CENA PPV: ile kosztuje dostęp do gali? Gdzie transmisja?

Fame MMA 8 odbędzie się 21 listopada w Łodzi. Galę będzie można obejrzeć na żywo tylko w systemie pay-per-view. Zakupu można dokonać za pośrednictwem oficjalnej strony organizacji famemma.tv. Cena PPV wynosi 19,99 zł.

Gala Fame MMA 8 na żywo na sport.radiozet.pl. Początek o godz. 19:30.

Fame MMA 8 NA ŻYWO:

RadioZET.pl