Zamknij

Marcin Najman zdyskwalifikowany. Wielka awantura w klatce Fame MMA

22.11.2020 01:01

Marcin Najman przegrał z Don Kasjo przez dyskwalifikację w co-main evencie gali Fame MMA 8. Na koniec doszło w klatce do ogromnej awantury, a zawodników musiała rozdzielać ochrona.

Marcin Najman - Don Kasjo
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/EAST NEWS

Walka Najman - Don Kasjo odbywała się na zasadach bokserskich. Już na początku Najman obalił jednak swojego rywala, za co sędzia ukarał go odjęciem punktu. Po chwili El Testosteron ruszył do kolejnego ataku i tym razem zaczął kopać Kasjusza. Tym razem sędzia nie miał innego wyjścia i musiał ukarać Najmana dyskwalifikacją.

Najman - Don Kasjo: Marcin Najman zdyskwalifikowany

Na tym się jednak nie skończyło. Obaj zaczęli rzucać w swoją stronę obelgi i chcieli kontynuować walkę. Szybko jednak do oktagonu wkroczyła ochrona, która rozdzieliła zawodników.

Najman został wyprowadzony z klatki. Kasjusz w wywiadzie nie szczędził mu gorzkich słów. - J***ć tę pisowską k***ę - rzucił na koniec.

CZYTAJ WIĘCEJ: Don Kasjo po dyskwalifikacji Najmana: "Śmieć z Jasnej Góry"

Po wszystkim, jeszcze w klatce, głos zabrał jeden z szefów Fame MMA. - Przepraszamy Kasjusza. To miało być inne widowisko. Do tego nigdy nie powinno dojść. Marcin poniesie konsekwencje tego, co się wydarzyło. Przepraszam widzów. Nie chcemy takiego widowiska - powiedział Krzysztof Rozpara.

Następnie federacja Fame MMA opublikowała oficjalne oświadczenie.

Fame MMA 8: Najman zdyskwalifikowany. Jest KOMENTARZ

Jeszcze na Twitterze krótki komentarz zamieścił sam Marcin Najman. - Potraktowałem go tak jak on moją rodzinę - napisał.

Przypomnijmy, że chodzi o wywiad, w którym Kasjusz zasugerował, że Marcin Najman podczas jednej z gal Fame MMA romansował z jedną z zawodniczek - Esmeraldą Godlewską. Sam Najman kategorycznie zaprzeczył tym informacjom i zapowiedział złożenie pozwu.

RadioZET.pl/AN