Zamknij

Fame MMA 8 - KARTA WALK: Kto walczy oprócz Marcina Najmana? [WALKI]

21.11.2020 21:55
Fame MMA 8 KARTA WALK
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Fame MMA 8 KARTA WALK. Kto z kim powalczy na gali w Łodzi? Jakie walki zobaczymy na Fame MMA 8? Pojedynkiem wieczoru będzie walka Kacpra Blonksy'ego z Marcinem Dubielem. Poza nimi w oktagonie pojawią się m.in. Marcin Najman, Piotr "Bestia" Piechowiak i Amadeusz "Ferrari" Roślik. Sprawdź - karta walk Fame MMA 8 - w jakiej kolejności odbędą się walki? Gala Fame MMA 8 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja LIVE trwa!

Fame MMA 8 - KARTA WALK. Kto powalczy na gali w Łodzi? Jacy zawodnicy pojawią się w oktagonie? Przed wydarzeniem warto zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat walk, jakie będą mogli oglądać kibice w czasie ósmej edycji Fame MMA.

Poznaliśmy prawie wszystkich uczestników gali, na której zobaczymy walki influencerów i youtuberów. W pojedynku wieczoru Kacper Blonksy zmierzy się z Marcinem Dubielem. Wielu fanów czeka też starcie Marcina Najmana z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Poza nimi na Fame MMA 8 powalczy Piotr Szeliga, a jego rywalem będzie Piotr „Bestia” Piechowiak. Ten pierwszy pokonał Krystiana Pudzianowskiego na gali Fight Exclusive Night, a Piechowiak wygrał z Marcinem Najmanem na Fame MMA. Jedyną niewiadomą pozostaje rywalka Karoliny Brzuszczyńskiej.

Sam Marcin Najman zapowiadał wcześniej, że będzie to dla niego ostatnia walka w karierze. W rozmowie z nami, tuż przed pojedynkiem, nie potwierdził jednak tej informacji. - Życzyłbym sobie, by tak było, ale co jest pewne na sto procent? - powiedział.

Fame MMA 8: O której godzinie walka Marcin Najman - Don Kasjo?

Fame MMA 8: Kto będzie walczył?

W czasie gali Fame MMA 8 widzowie obejrzą dwa pojedynki kobiet, gdzie przeciwniczką Dagmary Szewczyk będzie Zusje (kiedyś Luxuria Astaroth). W szóstej edycji Fame MMA celebrytka znana głównie z teledysków Donatana przegrała w walce z Martą Linkiewicz.

Na gali Fame MMA 8 odbędzie się aż 11 walk. Galę zaplanowano na sobotę, 21 listopada. Transmisja Fame MMA 8 tylko w systemie PPV.

Fame MMA 8: KARTA WALK. Kto z kim walczy?

  • Kacper Blonsky - Marcin Dubiel (walka wieczoru)
  • Marcin Najman - Kasjusz Życiński
  • Filip Marcinek - Michał "Sobota" Sobolewski
  • Amadeusz "Ferrari" Roślik - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Paweł Tyburski - Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Piotr Szeliga - Piotr "Bestia" Piechowiak
  • Alan Kwieciński - Piotr Pająk
  • Gamou Fall - Maciej Szewczyk
  • Zusje Astafiewa - Dagmara Szewczyk
  • Mariusz "Hejter" Słoński - Patryk "Mortalcio" Baran

Fame MMA 8 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja z gali i walki Najman - Kasjo live w sobotę od godz. 19.30.

RadioZET.pl/