Zamknij

Wiemy, ile Najman miał zarobić za walkę z Don Kasjo na Fame MMA 8

25.11.2020 09:23
Marcin Najman
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Marcin Najman za swoją ostatnią walkę w Fame MMA 8 z Don Kasjo miał zarobić ogromną sumę pieniędzy. Z powodu złamania regulaminu i dyskwalifikację nie otrzyma jednak wypłaty. Ile Marcin Najman miał zarobić za walkę z Kasjo?

Marcin Najman w ostatnich miesiącach wyrósł na jedną z największych gwiazd federacji Fame MMA. Walka z Kasjuszem była już jego czwartą dla tej organizacji i zdecydowanie wzbudzała największe emocje wśród kibiców. Niestety fani nie doczekali się wojny w klatce, bowiem już na początku El Testosteron został zdyskwalifikowany. Podczas gdy walka toczyła się na zasadach boksu, Najman najpierw obalił Kasja i zaczął okładać go parterze, a później - po ostrzeżeniu i odjęciu punktu przez sędziego - kopał rywala.

Federacja Fame MMA postanowiła ukarać go za to zachowanie. W oficjalnym komunikacie poinformowała, że "podjęła decyzję o podjęciu kroków prawnych, polegających na rozwiązaniu ze skutkiem natychmiastowym wyżej wskazanej umowy z wyłącznej winy Pana Marcina Najmana, co w konsekwencji doprowadzi do niewypłacenia całości honorarium, jakie miał otrzymać z tego tytułu od FAME MMA".

Najman - Don Kasjo. Ile Najman zarobił za walkę Fame MMA 8?

Ile Marcin Najman miał zarobić za walkę z Don Kasjo na Fame MMA 8? Jak ustalił "Super Express", to kwota sięgająca aż 100 tysięcy złotych.

Jeśli Najman faktycznie stracił aż tak dużą sumę, trudno się dziwić, że szuka kolejnych walk. Poinformował już, że otrzymał propozycję z dwóch innych federacji. To oznacza, że w kolejnych miesiącach możemy być świadkami kolejnego starciai z udziałem El Testosterona.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

RadioZET.pl/AN