Zamknij

Fame MMA 8 - DATA. Wiemy, kiedy odbędzie się kolejna gala

07.09.2020 15:43
Fame MMA 8 DATA, KIEDY
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Fame MMA 8 to gala, która rozbudza u kibiców ogromne emocje. Data Fame MMA 8, choć jeszcze nieoficjalnie, została już ogłoszona przez jednego z szefów organizacji. Kiedy odbędzie się Fame MMA 8? Kto wejdzie do klatki? Mamy pierwsze informacje.

Fame MMA 8 - kiedy się odbędzie? Data została zaplanowana na 21 listopada 2020 roku. Choć nie jest to jeszcze oficjalna informacja, wszystko wskazuje na to, że właśnie wtedy kolejni zawodnicy wejdą do oktagonu. - Ósma gala odbędzie się najprawdopodobniej 21 listopada. Liczyliśmy, że uda się wreszcie zrobić galę na dużym obiekcie z publicznością, ale szanse na to gwałtownie maleją. Myślę, że będzie to ponownie gala studyjna, ale to się rozstrzygnie w ciągu najbliższych dni czy tygodni - powiedział Krzysztof Rozpara w rozmowie z portalem mma.pl.

Fame MMA 8: DATA. Kiedy następna gala?

Karta walk Fame MMA 8 nie została jeszcze w pełni ogłoszona, ale znamy pierwsze nazwiska, które się na niej pojawią. Przede wszystkim na Fame MMA 8 zobaczymy Marcina Najmana. El Testosteron ma zmierzyć się z jednym z dwóch rywali. W kolejce do niego są Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Popek. Pierwotnie wszystko wskazywało na to, że Najman zmierzy się z Kasjuszem, z którym ma otwarty konflikt. W ostatnich dniach pojawił się jednak pomysł na walkę z Popkiem. Obaj zawodnicy są chętni, by spotkać się w ringu. Nie da się ukryć, że walka Popek vs Najman przyciągnęłaby przed telewizory tysiące fanów.

Kto jeszcze powalczy na Fame MMA 8? Jednym z bohaterów gali ma być Kacper Blonsky. Wiele wskazuje też na to, że do klatki wróci Piotr Piechowiak, który na swoim na koncie ma m.in. zwycięstwo w debiucie na Fame MMA z Marcinem Najmanem. Bestia ma zawalczyć z Piotrem Szeligą.

Fame MMA 8: KIEDY? DATA kolejnej gali

Fame MMA 8 DATA: 21 listopada
Zawodnicy: Piotr Szeliga, Piotr "Bestia" Piechowiak, Marcin Najman, Kacper Blonsky, Kasjusz Życiński

Fame MMA 8 na żywo oczywiście na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN