Zamknij

Fame MMA 7 - druga konferencja: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA]

Jolanta Waligóra
14.08.2020 12:13
Fame MMA 7 - druga konferencja: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Druga konferencja Fame MMA 7 odbędzie się pod koniec sierpnia 2020, czyli na kilka dni przed oficjalną galą. Podczas drugiego już takiego wydarzenia będziemy mieli okazję po raz kolejny zobaczyć wszystkich zawodników, którzy we wrześniu zmierzą się w oktagonie. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy 2. konferencja Fame MMA 7 i gdzie obejrzeć online, można znaleźć poniżej. 

Druga konferencja Fame MMA 7 - kiedy się odbędzie? Gdzie oglądać? O której godzinie? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o transmisji 2. konferencji Fame MMA 7.

Fame MMA 7 - druga konferencja: kiedy i o której godzinie się odbędzie?

Wielu fanów sportowego wydarzenia z udziałem youtuberów i influencerów szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy 2. konferencja Fame MMA 7. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. Drugie już spotkanie zawodników, którzy we wrześniu zmierzą się w oktagonie, odbędzie się pod koniec miesiąca, a dokładniej 30 sierpnia 2020. Będzie to niedziela. 

Druga konferencja Fame MMA 7 rozpocznie się o godzinie 18:00. 

Przypomnijmy, że gala Fame MMA 7 odbędzie się w sobotę, 5 września. Jednym z zawodników Fame MMA 7 będzie Popek, dla którego będzie to debiut w Fame MMA. Rywalem rapera będzie Stifler, znany szerszej publiczności z udziału w programie "Warsaw Shore". Ponadto w oktagonie zobaczymy m.in. dwa rewanżowe pojedynki - Adrian Polak zmierzy się z Amadeuszem Ferrarim. Drugi pojedynek to starcie Kamila Hassana z Maksymilianem "Wiewiórą" Wiewiórką.

Więcej szczegółowych informacji na temat walk Fame MMA 7 można znaleźć w linku poniżej.

Fame MMA 7 - KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział w gali? [WALKI]

2. konferencja Fame MMA 7 - TRANSMISJA: gdzie oglądać online?

Wiele osób szuka także informacji na temat tego, gdzie oglądać 2. konferencję Fame MMA 7 online. Spotkanie zawodników - jak czytamy na stronie wydarzenia - będzie można oglądać na oficjalnym kanale Fame MMA. 

Bilety na 2. konferencję Fame MMA 7 trafią do sprzedaży już wkrótce.

RadioZET.pl